Rom Pixel experience android 10 hatasız

Kozalakbiti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
3
Wifi sinyal kopması yaşayan var mı? Birkaç defa oldu sorun neden kaynaklı olabilir? Sinyal gittiğinde modeme baktım internet vardı. Romu tekrardan kursam temiz bir şekilde yararı olur mu ki?
2-3 gundur kullaniyorum boyle bir sorunla karsilasmadim kardesim

can.cil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
Wifi sinyal kopması yaşayan var mı? Birkaç defa oldu sorun neden kaynaklı olabilir? Sinyal gittiğinde modeme baktım internet vardı. Romu tekrardan kursam temiz bir şekilde yararı olur mu ki?
Yeni güncelleme geldi. İstiyosanız bir temiz kurulum yapın.Yalnız ben denemedim romu. Bir de firmware dosyasını romun içine gömmüşler. O yüzden önce pixeli flashlayın daha sonrasında fw yi flashlayın eğer ki telefona sinyal gelmezse ya da sensör sorunu olursa. Kurmadığım için bilmiyorum fw yi kurmazsak sinyal gelir mi gelmez mi
Rom pixel experience plus.

fvzcpr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fvz
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
Yeni güncelleme geldi. İstiyosanız bir temiz kurulum yapın.Yalnız ben denemedim romu. Bir de firmware dosyasını romun içine gömmüşler. O yüzden önce pixeli flashlayın daha sonrasında fw yi flashlayın eğer ki telefona sinyal gelmezse ya da sensör sorunu olursa. Kurmadığım için bilmiyorum fw yi kurmazsak sinyal gelir mi gelmez mi
Rom pixel experience plus.
Tamam . Yenisini kurayım. Fw yi hiç kurmayım deneyeyim. Pb recoveryde gelişmiş temizleme bölümünde 9 başlık var hepsini işaretleyip temizlik yapsam sıkıntı olur mu? Vendor ve substratum overlays ne tam olarak bilmiyorum. Bunları da sıfırlayım mı yoksa dalvik,cache,data,system yeterli olur mu?

can.cil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
Tamam . Yenisini kurayım. Fw yi hiç kurmayım deneyeyim. Pb recoveryde gelişmiş temizleme bölümünde 9 başlık var hepsini işaretleyip temizlik yapsam sıkıntı olur mu? Vendor ve substratum overlays ne tam olarak bilmiyorum. Bunları da sıfırlayım mı yoksa dalvik,cache,data,system yeterli olur mu?
Ne olur ne olmaz diğerlerini ellemeyin çok.

can.cil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
FW siz yükledim ama hattın sinyali gelmedi. FW yi zipledim sinyal geldi yakınlık sensörü de çalışıyor. Demek romun içinde fw yok.
Yok romun içinde fw var ama bizim cihazların imeileri değiştirildiği için gelmiyor. Geliştirici fw yi içine ekledigini söylüyor çünkü. İçinde fw olmasaydı cihaz açılmazdı zaten

fvzcpr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fvz
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
Yok romun içinde fw var ama bizim cihazların imeileri değiştirildiği için gelmiyor. Geliştirici fw yi içine ekledigini söylüyor çünkü. İçinde fw olmasaydı cihaz açılmazdı zaten
Anladım hocam teşekkürler.

hknyllmz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 10T PRO
Konular
24
netflix l1 desteği var mı

hknyllmz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 10T PRO
Konular
24
APK yükleyeceksiniz. Google Play'de uygulama yok.

Var . Ben standart paket kullanıyorum sıkıntı olmuyor.

hocam şimdi tam olarak kendime güvenemiyorum yada alışamam diye emin değilim saf android pek sevmiyorum ama alışırsam kullanabilirim sanırım şu ana kadar bi miui 10dan 11e geçtim twrp üzerinden başka tecrübem yok detaylıca anlatır mısınız wipe işlemleri vs vs

Üst Alt