desifre2007

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Note9 Pro
Konular
0
Pitchblack orange fox twrpnin çok gerisinde kaldı suan en iyi twrp orange fox vermiş olduğum linkten indirip mevcut twrp üzerinden orange fox twrp yi flashlayın ardından otadan gelen güncellemeyi indirip kurun cihaza

Yazmış olduğunuz linkten orangefox twrp yi indirip telefona kurdum. Daha sonra orangefox da bağla kısmında sadece veri kısmını işaretli bırakarak Telefonuma indirmiş olduğum güncelleme dosyasını kurduğumda " zip dosyası bozuk ..." uyarısı verdi. İndirmiş olduğum zip dosyası mı bozuk acaba. Yoksa başka bir sorun mu var. Nasıl çözebilirim.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Yazmış olduğunuz linkten orangefox twrp yi indirip telefona kurdum. Daha sonra orangefox da bağla kısmında sadece veri kısmını işaretli bırakarak Telefonuma indirmiş olduğum güncelleme dosyasını kurduğumda " zip dosyası bozuk ..." uyarısı verdi. İndirmiş olduğum zip dosyası mı bozuk acaba. Yoksa başka bir sorun mu var. Nasıl çözebilirim.
hocam tam hatayı görme sansım olsaydı daha net cevp verebilirdim ama zip dosyası bozuk dediyse muhtemelen eksik inmiştir yada baska bir sorun vardır yeniden düzgün bir şeilde indiirn

desifre2007

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Note9 Pro
Konular
0
hocam tam hatayı görme sansım olsaydı daha net cevp verebilirdim ama zip dosyası bozuk dediyse muhtemelen eksik inmiştir yada baska bir sorun vardır yeniden düzgün bir şeilde indiirn
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
hocam hata zip dosyası kaynaklı gözüküyor ama benim tahminim ota dosyası sadece orjinal stock receovery ile kuruluyor siz direkt mıuı 12 global romun recovery için olan versiyonunu indirin aynı sekilde sadece data kısmı seçili olacak şekilde kurun muhtemelen hiç bir veri kaybetmeden mıuı 12 sürüme güncelleme yapabilirsiniz

ismail0100

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
Orangefox recovery ben pcden indirip telefona atmaya deneyince atamadım. Sürekli hata veriyordu. Mobilden indirip kurdum olmuştu. Öyle bilgi vermek istedim.

m.ihsan.ibin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
General mobile
Konular
0
remi tam olarak ne

Can bey

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xaomi mi 8
Konular
13
Şu 168 saat bi geçsin anında yapacağım

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Dün ben indirip denedim. Arayüz ve kullanım kolaylığı, sunmuş olduğu programlar falan çok hoşuma gitti fakat. Usb yani OTG görmüyor. Bilgisayar ile bağlantı kurduğum da bilgisayar görüyor fakat büyük boyutlu dosya atılmıyor. Sınır var galiba. O yüzden OrangeFox a döndüm tekrar.

Üst Alt