Soru Pil menüsünde ekran süresi gözükmüyor.

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
Acubattery uygulamisni indirip öğrenebilirsiniz

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Ben dün miui 14 e geçince gitti ekran süresi. Şu an ki güvenlik güncellemesi 7.7.3. Miui 13 te 8.0.4 güncellemesi var olduğu halde ekran süresi görünüyordu. Bu da miui 14 ile bittiğini kanıtlıuor. Ki herkes aynı şeyi söylemiş başka sitelerde. Miui 14 e geçince gidiyor demiş.
Hocam ben çok sık rom değiştiriyorum bazen de miui 14 kullandığım oluyor. MIUI 14'te güvenlik uygulaması güncellenene kadar ekran süresini görebiliyorum.

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29
Çünkü MIUI 14 e geçince güvenlik uygulaması da güncelleniyor çok eski bir sürümü yüklerseniz ekran süresinin geldigini gorebilirsiniz
Yoo. Ben MIUI 13 kullanırken güvenlik güncellemesi 7.5.6 idi ve ekran süresi görünüyodu. MIUI 14 e güncelledim güvenlik güncellemesi yine 7.5.6 fakat ekran süresi gözükmüyor bu sefer. 7.7.3 e yükselttim yine yok. Ama kardeşimde redmi note 8 var onda MIUI 12.5 var güvenlik uygulaması güncellemesini artık almadığı için cihaz APK olarak kuruyor. 7.7.3 versiyon kurdu onda ekran süresi gözüküyor. Bu da bu olayın MIUI 14 ile alakalı olduğunu gösteriyor.

oomer18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Güven
Cihazım
Samsung
Konular
3
Güvenlik güncellemesini nasıl kaldırıyoruz

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
O sorun güvenlik uygulamasının sürümü ile alakalı değil. Miui sürümü ile alakalı. Miui 14 e güncelleyince güvenlik uygulamssında ekran süresi bölümü kalktı. Benim cihazda miui 13 sütümü ve güvenlik uygulaması 8.0.4 tü ekran süresini görünüyordu. Miui 14 e güncelledim ekran süresi gitti.
Evt bu doğru bu arada.Benim telefonda da MIUI12.5 de güvenlik uygulaması sürümü 7.5.3 dü.Benim telefonda da MIUI13'e güncelleyince ekran süresi gitti.Tamamen MIUI sürümü ile alakalı

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
O zaman benim cihaz hindistan olduğu için hindistan MIUI 14 kullanmamla alakalı bir durum. Çünkü ben MIUI 14'te güvenlik uygulaması güncellenmeden önce görebiliyorum. Güncellendikten sonra güncellemeyi kaldırıyorum yine görebiliyorum.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
O zaman benim cihaz hindistan olduğu için hindistan MIUI 14 kullanmamla alakalı bir durum. Çünkü ben MIUI 14'te güvenlik uygulaması güncellenmeden önce görebiliyorum. Güncellendikten sonra güncellemeyi kaldırıyorum yine görebiliyorum.
Şu an güncel güvenlik uygulaması ile alakalı bir sorun var. Farklı cihazda eu romda güvenlik uygulaması güncelleyince ben de aynı sorunu yaşadım kaldırınca düzeliyor.

oomer18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Güven
Cihazım
Samsung
Konular
3
Şu an güncel güvenlik uygulaması ile alakalı bir sorun var. Farklı cihazda eu romda güvenlik uygulaması güncelleyince ben de aynı sorunu yaşadım kaldırınca düzeliyor.
Güncellemeyi nasıl kaldırabilirim adım adım yazabilirmisiniz

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Güncellemeyi nasıl kaldırabilirim adım adım yazabilirmisiniz
Ayarlar/Uygulamalar/Uygulamaları Yönet/ kısmına girip arama çubuğuna Güvenlik yazın. Sonucun üzerine dokunduğunuzda altta güncelleme kaldırma butonu belirir.

oomer18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Güven
Cihazım
Samsung
Konular
3
Ayarlar/Uygulamalar/Uygulamaları Yönet/ kısmına girip arama çubuğuna Güvenlik yazın. Sonucun üzerine dokunduğunuzda altta güncelleme kaldırma butonu belirir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
suan bu şekilde kaldır seçeneği yok maalesef

Üst Alt