Soru Pil menüsünde ekran süresi gözükmüyor.

omerk5469

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 11 cihazımda ayarlardan pil menüsüne girdiğim zaman ekran süremi göremiyorum. Ayarlar dijital denge menüsünden ekran süresi görülebiliyor sanırım ama orası tüm günü gösteriyor şarjdan sonrasını değil. Eski xiaomi telefonunda pil menüsünde ekran süresi gözüküyordu. Ekstra uygulama yüklemeden ekran süremi nasıl görebilirim?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Sıralama'ya tıklayın oradan da donanımı seçin. Ekran yazacaktır.

Hala gözükmüyorsa Güvenlik uygulamanızın versiyonu ile ilgilidir.

omerk5469

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
3
Sıralama'ya tıklayın oradan da donanımı seçin. Ekran yazacaktır.

Hala gözükmüyorsa Güvenlik uygulamanızın versiyonu ile ilgilidir.
Güvenlik uygulamasının güncelleştirmesini kaldırın sorun çözülecektir.
Güvenlik uygulamasının güncellemesini kaldırdım ama düzelmedi. Güvenlik uygulaması versiyon 7.2'ydi güncelleme kaldırınca 7.1'e döndü. Daha eski bir versiyon gerekli sanırım. Hangi versiyona dönmem gerekli? APK olarak kursam olur mu?

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Güvenlik uygulamasının güncellemesini kaldırdım ama düzelmedi. Güvenlik uygulaması versiyon 7.2'ydi güncelleme kaldırınca 7.1'e döndü. Daha eski bir versiyon gerekli sanırım. Hangi versiyona dönmem gerekli? APK olarak kursam olur mu?
Hocam 6.3.0'da ekran kısmı görünüyor ama resmi miui 7.+ sürümüne geçince ekran kısmı gidiyor. Cihazda root vs yoksa uygulama versiyonu düşürmenize sistem izin vermez. Root varsa sistemden security.apk silinip yerine benim dediğim versiyonu kurarsanız sorun kalmaz. Yinede .apk olarak 6.3.0 versiyonu kurmayı deneyin. Apkmirror sitesinde bulabilirsiniz.

omerk5469

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
3
Hocam 6.3.0'da ekran kısmı görünüyor ama resmi miui 7.+ sürümüne geçince ekran kısmı gidiyor. Cihazda root vs yoksa uygulama versiyonu düşürmenize sistem izin vermez. Root varsa sistemden security.apk silinip yerine benim dediğim versiyonu kurarsanız sorun kalmaz. Yinede .apk olarak 6.3.0 versiyonu kurmayı deneyin. Apkmirror sitesinde bulabilirsiniz.
Uygulama yüklenmedi. Rootsuz çözümü yok sanırım. Teşekkürler.

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29
O sorun güvenlik uygulamasının sürümü ile alakalı değil. Miui sürümü ile alakalı. Miui 14 e güncelleyince güvenlik uygulamssında ekran süresi bölümü kalktı. Benim cihazda miui 13 sütümü ve güvenlik uygulaması 8.0.4 tü ekran süresini görünüyordu. Miui 14 e güncelledim ekran süresi gitti.

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
O sorun güvenlik uygulamasının sürümü ile alakalı değil. Miui sürümü ile alakalı. Miui 14 e güncelleyince güvenlik uygulamssında ekran süresi bölümü kalktı. Benim cihazda miui 13 sütümü ve güvenlik uygulaması 8.0.4 tü ekran süresini görünüyordu. Miui 14 e güncelledim ekran süresi gitti.
Yok hayır güvenlik uygulaması ile alakalı. MIUI 14 romu ilk attığım gün ekran süresini gösteriyor ertesi gün güvenlik uygulamasını güncelliyor ve süre gidiyor. Güvenlik uygulaması güncellemelerini kaldırıyorum ve ekran süresi geri geliyor.

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29
Ben dün miui 14 e geçince gitti ekran süresi. Şu an ki güvenlik güncellemesi 7.7.3. Miui 13 te 8.0.4 güncellemesi var olduğu halde ekran süresi görünüyordu. Bu da miui 14 ile bittiğini kanıtlıuor. Ki herkes aynı şeyi söylemiş başka sitelerde. Miui 14 e geçince gidiyor demiş.

turkay1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
11T
Konular
29
Ben dün miui 14 e geçince gitti ekran süresi. Şu an ki güvenlik güncellemesi 7.7.3. Miui 13 te 8.0.4 güncellemesi var olduğu halde ekran süresi görünüyordu. Bu da miui 14 ile bittiğini kanıtlıuor. Ki herkes aynı şeyi söylemiş başka sitelerde. Miui 14 e geçince gidiyor demiş.
Çünkü MIUI 14 e geçince güvenlik uygulaması da güncelleniyor çok eski bir sürümü yüklerseniz ekran süresinin geldigini gorebilirsiniz

Üst Alt