Çözüldü Persist Dosyası ve parmak izi okuyucu açılmıyor SORUN ÇÖZÜLDÜ

• Konbuyu başlatan RyZENn
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 16
  • Görüntüleme 2K

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Mi flash ile temiz kurulum yapıp ardından persist flaşlayın hocam çözülmezse sorun donanımsal maalesef.
Teşekkürler hocam ama mi flash ile tgz uzantılı rom yükleyeceğim ya o romun içinde zaten persist img yokmu?yani mi flash ile yükleme yaptıktan sonra tekrar o tgz uzantılı romun içinden persist img yi yükleyeceğim doğru mu?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Teşekkürler hocam ama mi flash ile tgz uzantılı rom yükleyeceğim ya o romun içinde zaten persist img yokmu?yani mi flash ile yükleme yaptıktan sonra tekrar o tgz uzantılı romun içinden persist img yi yükleyeceğim doğru mu?
Persist var hocam ancak temiz kurulum sonrası persist deneyin bence yine de format atmadan persist deneyebilirsiniz evet
Rom dosyasında persist mevcut doğrudur

Darkfire48

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Red Mi Note 9S
Meslek
Mühendis
Konular
3
arkadaşın repair işlemini ben yaptım bana geldiğinde restart atıyor ve twrp de hata veriyordu neyse repair işlemini sorunsuz şekilde hallettik ama parmak izi okumuyordu bana geldiğinde de persist dosyası yazdım belki düzelir diye ama nafile düzelmedi persistbak dosyasını persist olarak yazdırdım yine de düzelmedi umarım vardır bir çaresi bizler de öğreniriz. Anlayamadığım olay ilk repair işlemini yapan arkadaş persist dosyasıyla neden oynadığı ? Persist dosyalık hiç bir şey yok halbu ki repair işleminde

Osmpocco

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Poco x3
Konular
7
arkadaşın repair işlemini ben yaptım bana geldiğinde restart atıyor ve twrp de hata veriyordu neyse repair işlemini sorunsuz şekilde hallettik ama parmak izi okumuyordu bana geldiğinde de persist dosyası yazdım belki düzelir diye ama nafile düzelmedi persistbak dosyasını persist olarak yazdırdım yine de düzelmedi umarım vardır bir çaresi bizler de öğreniriz. Anlayamadığım olay ilk repair işlemini yapan arkadaş persist dosyasıyla neden oynadığı ? Persist dosyalık hiç bir şey yok halbu ki repair işleminde
Sorununuzun çözümü MIUI 11 rom flaslamaniz miui12 ve 12.5 de parmak izi eklemede telefon yeniden başlatır bu sorunun fix i hala çıkmadı dediğim gibi MIUI 11 rom flaslayin

Sbnmnr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şebnem nur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
2
Note 10 ve pro için çözüm var Mi10 u da düzeltebilirim ulaşabilirsiniz
Note 10 pro cihazım daha alalı bir ay ancak oldu ama geldiğinden beri parmak okuyucu verimli çalışmıyor bazen defalarca basmam gerekiyor. Ekran uzun süre kapalıysa bu zorluk çıkıyor. Kapanan ekranı hemen açacak olursam sıkıntı yok. Çözüm nedir, yardımcı olurmusunuz

Osmpocco

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Poco x3
Konular
7
Benim parmak izide çalışmıyor.yardım edebilirmisiniz
Note 10 pro cihazım daha alalı bir ay ancak oldu ama geldiğinden beri parmak okuyucu verimli çalışmıyor bazen defalarca basmam gerekiyor. Ekran uzun süre kapalıysa bu zorluk çıkıyor. Kapanan ekranı hemen açacak olursam sıkıntı yok. Çözüm nedir, yardımcı olurmusunuz
Kusura bakmayın forumda haksız yere ceza aldım yardımcı olamayacağım adaleti olmayan dünya kalmış ki çaresiz çözüm bekleyen kullanicilar. Arkadaşlar rom flaslayin miui11 veyahut kullandığınız rom muhtemelen miui12 die v12 firmware flaslayin sürümleri deneyin forumu bıraktım şuan hesaptan cikis yapıyorum kendinize iyi bakın bu saçma forumda 1 dakika bile durmaya tahammulum yok iyi günler

Üst Alt