Çözüldü perfdump

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratttsannn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi note 3
Konular
17
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui 10
Telefon Modeli
mi8
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar arkadaslar telefona gömülü uygulamalari kaldirmak icin program yukledim programla beraber perfdump diye bisey yuklendi kaldiramiyorum bir zarari varmidir ? Arastirdim bu baslikta bir konuda yoktu bilgilendirirseniz sevinirim

Brkdzdr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
20
Herhangi bir zarari yok . Sizin bahsettiginiz uygulamaya benzer 3. Parti yazilimi yapan bir yonetici arkadaş var forumda o gerekli acikmayi yapmıştı forumda

Oyla:

muratttsannn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi note 3
Konular
17
Bulamadim arattirdik ama cikmadi tsklr
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konuyu buldum cihazin kendine ait bir ugulamasiymis ve yukledigim program sayesinde etkilesime geçip gorunur hale geliyor yaziyor. Kapatmanin yoluda yaziyor tsklr iyi araştırma yapmak gerekiyormus.

Son düzenleme:
Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Bulamadim arattirdik ama cikmadi tsklr

Konuyu buldum cihazin kendine ait bir ugulamasiymis ve yukledigim program sayesinde etkilesime geçip gorunur hale geliyor yaziyor. Kapatmanin yoluda yaziyor tsklr iyi araştırma yapmak gerekiyormus.
Hocam o konunun linkini paylaşsaydık keşke :)aynı durumda kalanlara ışık olurdu

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Olsun hocam sizler ve bizler buradayız yetmez mi :)
Elbette yeter hocam tekrar teşekkür ederim. Arkadaşın profilini ve açtığı konulara şöyle bi göz gezdirdim.öyle bir huyu yok gibi görünüyor :)işim halledilsin yeter :)

Oyla:

muratttsannn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi note 3
Konular
17
Teşekkür ederim hocam,isterdim ki arkadaş madem çözüm bulmuş o paylaşsın ama maalesef :)
Dostum kusura bakma is yerindeyim ve calismaktan vakit bulamiyorum siteyi tam manasiyla kullanmayida bilmiyorum elimden geldiğince kendi anladigim kadariyla anlatmaya calistim zaten kusura bakmayin

Elbette yeter hocam tekrar teşekkür ederim. Arkadaşın profilini ve açtığı konulara şöyle bi göz gezdirdim.öyle bir huyu yok gibi görünüyor :)işim halledilsin yeter :)
Bilmedigin insan hakkinda yorum yapmissin tebrikler... Sizin kadar olamadim kusura bakmayin bilmedigim konular hakkinda insanlara nasil yardimci olabilirim?

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Dostum kusura bakma is yerindeyim ve calismaktan vakit bulamiyorum siteyi tam manasiyla kullanmayida bilmiyorum elimden geldiğince kendi anladigim kadariyla anlatmaya calistim zaten kusura bakmayin

Bilmedigin insan hakkinda yorum yapmissin tebrikler... Sizin kadar olamadim kusura bakmayin bilmedigim konular hakkinda insanlara nasil yardimci olabilirim?
Hocam yanlış anlaşıldıysam kusura bakılmasın.yorumda da belirttiğim gibi açılan konulara bakarak öyle bir yorum yaptım.zaten belirttim çözüm yolunu paylaşırsak diğer arkadaşlar da faydalanır diye. Sadece bir link yapıştırılsaydı gayet de yardım dokunurdu.neyse iyi forumlar

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt