Yardım Pencere İçinde Pencere ve Tek Kullanımlık Şifre

buzzz1263

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burhan
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
1
Merhaba,

1 aydır pocophone kullanıyorum. Oldukça hoşuma gitti lakin daha önce mi5 te kullandığım iki özellik bu telefonda etkin olmadığı için oldukça canım sıkılıyor.

İlki tek kullanımlık şifreleri algılayıp otomatik olarak işlemiyor. Her banka uygulamalarına girişte mi5 algılar ve beni smse gir şifreyi aklında tut geri dön şifreyi gir onayla derdinden kurtarırdı. Bu telefonda uygulama ayarlarında tek kullanımlık şifreyi algıla aktif olduğu halde algılamıyor.

İkinci sorun ise pencere içinde pencere ayarları aktif olduğu halde hiçbir uygulamada kullanamıyorum.

Bu konularda sorun yaşayan sadece ben miyim? Genel bir problem mi var? Ve çözüm önerebilecek birileri var mı? Yardımınızı rica ederim.

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
Hocam dediğiniz PIP özelliğini önce uygulamanın desteklemesi lazım. Wpda Pıp Özelliği öyle çalışıyor maalesef. Başka uygulama üzerinde göster ayarına da bakın derim hocam.

Oyla:

buzzz1263

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burhan
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
1
SMS olayı güvenlik amaçlı tüm cihazlarda öyle oldu yanılmıyorsam, sizin cihazla alakalı değil
Teşekkürler en azından boşa uğraşmayayım..
Hocam dediğiniz PIP özelliğini önce uygulamanın desteklemesi lazım. Wpda Pıp Özelliği öyle çalışıyor maalesef. Başka uygulama üzerinde göster ayarına da bakın derim hocam.
Xsath'ında dediği gibi normalde youtube destekliyor. Mi5 imdede denedim haritalarda destekliyor. Ama benim cihazda ikiside çalışmıyor. Hadi mi5 ile farklı olabilir ama Xsath'da youtube açtığına göre global sürümde bir sorun olabilir diye düşünüyorum. Yada bir temiz kurulum gerekiyor.

Oyla:

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Merhaba,

1 aydır pocophone kullanıyorum. Oldukça hoşuma gitti lakin daha önce mi5 te kullandığım iki özellik bu telefonda etkin olmadığı için oldukça canım sıkılıyor.

İlki tek kullanımlık şifreleri algılayıp otomatik olarak işlemiyor. Her banka uygulamalarına girişte mi5 algılar ve beni smse gir şifreyi aklında tut geri dön şifreyi gir onayla derdinden kurtarırdı. Bu telefonda uygulama ayarlarında tek kullanımlık şifreyi algıla aktif olduğu halde algılamıyor.

İkinci sorun ise pencere içinde pencere ayarları aktif olduğu halde hiçbir uygulamada kullanamıyorum.

Bu konularda sorun yaşayan sadece ben miyim? Genel bir problem mi var? Ve çözüm önerebilecek birileri var mı? Yardımınızı rica ederim.
Google Android güvenlik açığı doğurduğu için sms kopyalama olayını kaldırdı. Tüm bankalarda buna uydular.

Oyla:

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
Teşekkürler en azından boşa uğraşmayayım..

Xsath'ında dediği gibi normalde youtube destekliyor. Mi5 imdede denedim haritalarda destekliyor. Ama benim cihazda ikiside çalışmıyor. Hadi mi5 ile farklı olabilir ama Xsath'da youtube açtığına göre global sürümde bir sorun olabilir diye düşünüyorum. Yada bir temiz kurulum gerekiyor.
Başka uygulamalar üzerinde göster ayarını da açın hocam çalışır muhtemelen aklıma başka bir şey gelmedi şuan.

Oyla:

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
Oyla:

tankaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alican
Cihazım
Poco
Konular
5
Güvenlik sebebiyle banka apk larından bu özellik kaldırıldı. Hatta btk tarafından yasaklandı diye biliyorum

Oyla:
Üst Alt