Yardım Pencere İçinde Pencere ve Tek Kullanımlık Şifre

buzzz1263

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burhan
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
1
Merhaba,

1 aydır pocophone kullanıyorum. Oldukça hoşuma gitti lakin daha önce mi5 te kullandığım iki özellik bu telefonda etkin olmadığı için oldukça canım sıkılıyor.

İlki tek kullanımlık şifreleri algılayıp otomatik olarak işlemiyor. Her banka uygulamalarına girişte mi5 algılar ve beni smse gir şifreyi aklında tut geri dön şifreyi gir onayla derdinden kurtarırdı. Bu telefonda uygulama ayarlarında tek kullanımlık şifreyi algıla aktif olduğu halde algılamıyor.

İkinci sorun ise pencere içinde pencere ayarları aktif olduğu halde hiçbir uygulamada kullanamıyorum.

Bu konularda sorun yaşayan sadece ben miyim? Genel bir problem mi var? Ve çözüm önerebilecek birileri var mı? Yardımınızı rica ederim.

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Pencere içinde pencere nedir tam olarak, ekranı ikiye bölmeyi mi kast ediyorsunuz

Oyla:

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
Merhaba,

1 aydır pocophone kullanıyorum. Oldukça hoşuma gitti lakin daha önce mi5 te kullandığım iki özellik bu telefonda etkin olmadığı için oldukça canım sıkılıyor.

İlki tek kullanımlık şifreleri algılayıp otomatik olarak işlemiyor. Her banka uygulamalarına girişte mi5 algılar ve beni smse gir şifreyi aklında tut geri dön şifreyi gir onayla derdinden kurtarırdı. Bu telefonda uygulama ayarlarında tek kullanımlık şifreyi algıla aktif olduğu halde algılamıyor.

İkinci sorun ise pencere içinde pencere ayarları aktif olduğu halde hiçbir uygulamada kullanamıyorum.

Bu konularda sorun yaşayan sadece ben miyim? Genel bir problem mi var? Ve çözüm önerebilecek birileri var mı? Yardımınızı rica ederim.
Tel kullanımlık şifre sorunu gönderilen SMS ile alakalı olabilir. Pencere içinde pencere özelliğinde de hangi uygulamalarla deniyorsunuz? Mesela Instagram bu özelliği desteklemez.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Pencere içinde pencere nedir tam olarak, ekranı ikiye bölmeyi mi kast ediyorsunuz
Ben öyle anladım hocam.

Oyla:

buzzz1263

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burhan
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
1

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bu video pencere içinde pencere özelliğinin örneği ekranı ikiye bölme farklı onda sıkıntı yaşamıyorum.

Tel kullanımlık şifre sorunu gönderilen SMS ile alakalı olabilir. Pencere içinde pencere özelliğinde de hangi uygulamalarla deniyorsunuz? Mesela Instagram bu özelliği desteklemez.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben öyle anladım hocam.

SMS'lerdede mi5 te sorun yaşamıyordum aynı sms ayarları ile aynı şekilde kullanıyordum. Yani sorun ya pocophone güncellemelerinde yada poco launcherda diye tahmin ediyorum ancak bilmediğim farklı bir sorun yada çözümde olabilir.

Oyla:

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Bu özellik YouTube ile beraber çalışıyor bende, PIP den bahsediyorum, haritayı denemedim. Her uygulamada olduğunu sanmıyorum zaten.

Oyla:

buzzz1263

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burhan
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
1
Ek ayarlar>Gizlilik>Özel uygulama erişimi>Pencere İçinde Pencere ayarlarının içinde çalışan uygulamaları gösteriyor. Instagram, youtube, chrome, haritalar çalışan uygulamalar olarak gözüküyor. Hepsini aktif ediyorum. Hiçbirinde kullanamıyorum. youtubeda da denedim diğerlerindede. Eskiden mi 5 te hepsinde çalışıyordu. Özellikle haritalarda çok kullanmışlığım vardı. Özellikle Youtube için zaten harika bir özellik. Instagramdada denemişliğim var ama verimli çalışmıyordu. Pocophoneda ise henüz hiçbir uygulamada çalıştıramadım.

Oyla:

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Ek ayarlar>Gizlilik>Özel uygulama erişimi>Pencere İçinde Pencere ayarlarının içinde çalışan uygulamaları gösteriyor. Instagram, youtube, chrome, haritalar çalışan uygulamalar olarak gözüküyor. Hepsini aktif ediyorum. Hiçbirinde kullanamıyorum. youtubeda da denedim diğerlerindede. Eskiden mi 5 te hepsinde çalışıyordu. Özellikle haritalarda çok kullanmışlığım vardı. Özellikle Youtube için zaten harika bir özellik. Instagramdada denemişliğim var ama verimli çalışmıyordu. Pocophoneda ise henüz hiçbir uygulamada çalıştıramadım.

Ben de Pocophone kullanıyorum o yüzden sordum zaten, çalışıyor bende hocam, sürümle alakalı olabilir, ben beta kullanıyorum ama

Oyla:

buzzz1263

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burhan
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
1
Bende 10.3.4 global yüklü ama olmuyor. Şuanda tespit ettiğim sadece whatsapp içinde birinden youtube videosu gelince onu PIP modunda açıyor oda konuştuğun kişinin sayfası açık kaldığı sürece kalıyor. Aynı zamanda eski telefonumuda açıp denedim. Onda 10.2.2 yüklü ve haritalarda youtubeda çalışıyor. Sanırım yeni güncelleme beklememiz gerekecek.

Oyla:

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Bende 10.3.4 yüklü ama olmuyor. Şuanda tespit ettiğim sadece whatsapp içinde birinden youtube videosu gelince onu PIP modunda açıyor oda konuştuğun kişinin sayfası açık kaldığı sürece kalıyor. Aynı zamanda eski telefonumuda açıp denedim. Onda 10.2.2 yüklü ve haritalarda youtubeda çalışıyor. Sanırım yeni güncelleme beklememiz gerekecek.

İsterseniz betaya geçin ota üzerinden, yedekleme yapıp. Çalışıyor beta sürümünde.

Oyla:

vezzeyf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Mi
Konular
15
SMS olayı güvenlik amaçlı tüm cihazlarda öyle oldu yanılmıyorsam, sizin cihazla alakalı değil

Oyla:
Üst Alt