Çözüldü Parmak izi simgesinin izi kaldı ekranda

f0re1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
18
Hocam bende ondan sandım bayadır kapatmıştm zaten ama düzelmedi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Valla yüreğime su serptin hocam
Bi ara da çok tozlanıyor diye kafayı takmıştın :D

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Valla bana da öyle geldi başka yaşayan yokmu bu sorunu
Sanki amoled yanığı olmuş anlattığınıza göre. 6 ay öncesine kadar bende de mi 8 se vardı. o cihazda da navigation tuşlarının olduğu kısımda olmuştu. ama sadece beyaz ekranda belli oluyordu. Kullanıma engel olmuyor ama sarımsı bir izmiş gibi görünüyordu. Full display gestures kullanınca farketmiştim ben de. Xiaominin bazı serilerinde ekran sorunları olabiliyor maalesef. Yine bir arkadaşıma Note 6 Pro almıştık 3. ayda son kullanılan kısmını açınca arkada silik bir şekilde mi yazısı çıkıyordu. Telefonda kullanılan panelle alakalı bu durum ama cihazı yorma ile de alakalı bence. dark mode'da kullanmaya dikkat etmek lazım ve aşırı oyun oynamamak lazım cihaz yurtdışı ise özellikle.

Themerhum

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
21
Olur yani öyle şeyler sorun etme bu kadar :)
Alıştım artık hocam :):)

Sanki amoled yanığı olmuş anlattığınıza göre. 6 ay öncesine kadar bende de mi 8 se vardı. o cihazda da navigation tuşlarının olduğu kısımda olmuştu. ama sadece beyaz ekranda belli oluyordu. Kullanıma engel olmuyor ama sarımsı bir izmiş gibi görünüyordu. Full display gestures kullanınca farketmiştim ben de. Xiaominin bazı serilerinde ekran sorunları olabiliyor maalesef. Yine bir arkadaşıma Note 6 Pro almıştık 3. ayda son kullanılan kısmını açınca arkada silik bir şekilde mi yazısı çıkıyordu. Telefonda kullanılan panelle alakalı bu durum ama cihazı yorma ile de alakalı bence. dark mode'da kullanmaya dikkat etmek lazım ve aşırı oyun oynamamak lazım cihaz yurtdışı ise özellikle.
Hocam bende başta öyle düşündüm ama mantıken öyle olsaydı sadece güneş ışığında değil içeri de iken de full parlaklıkta görünmesi gerekirdi

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Alıştım artık hocam :):)

Hocam bende başta öyle düşündüm ama mantıken öyle olsaydı sadece güneş ışığında değil içeri de iken de full parlaklıkta görünmesi gerekirdi
Bişey diyemiyorum hocam konuya daha hakim arkadaşlar belki bir yorum getirebilirler. Kullanmadığım bir cihaz olduğu için yanlış bilgi de vermek istemiyorum.

Themerhum

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
21
Bişey diyemiyorum hocam konuya daha hakim arkadaşlar belki bir yorum getirebilirler. Kullanmadığım bir cihaz olduğu için yanlış bilgi de vermek istemiyorum.
Teşekkürler hocam

f0re1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
18
Sizin bahsettiğiniz ghost screen sorunu o apayrı bi hata öyle olmadığından adım gibi eminim çünkü bende de var güneş ışığında oyle görünüyor normal bisey hatta baska mi 9t pro kullanan arkadaslar da baksın gunes isi altında görecektir aynı şeyi bi arkadaşımda da aynı cihaz var onda da görünüyor

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Sizin bahsettiğiniz ghost screen sorunu o apayrı bi hata öyle olmadığından adım gibi eminim çünkü bende de var güneş ışığında oyle görünüyor normal bisey hatta baska mi 9t pro kullanan arkadaslar da baksın gunes isi altında görecektir aynı şeyi bi arkadaşımda da aynı cihaz var onda da görünüyor
Mi 9 cihazımda da var hocam sadece direk güneş ışığının altında belli oluyor ufak bir gölge olsa dahi gözükmüyor

f0re1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
18
Mi 9 cihazımda da var hocam sadece direk güneş ışığının altında belli oluyor ufak bir gölge olsa dahi gözükmüyor
Hah anlatmak istediğimde bu yani arkadaşımız ısrarla hata olduğu belirttide üstte :D yanlış bilgilendirme olmasın

Üst Alt