Çözüldü Parmak izi simgesinin izi kaldı ekranda

Themerhum

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
21
Arkadaşlar merhaba cihazım mi9t pro bugün güneş ışığında full parlaklıkta beyaz sayfa açıkken parmak izi simgesinin ekranda izi kaldığını gördüm böyle bi sorun yaşayan varmı varsa bi çözümü var mı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar merhaba cihazım mi9t pro bugün güneş ışığında full parlaklıkta beyaz sayfa açıkken parmak izi simgesinin ekranda izi kaldığını gördüm böyle bi sorun yaşayan varmı varsa bi çözümü var mı
Ekleme olarak şunu söyleyim sadece dışarıda görünüyor mesela içeri de full parlaklıkta hiç öyle bişey yok

Son düzenleme:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146

Ekleme olarak şunu söyleyim sadece dışarıda görünüyor mesela içeri de full parlaklıkta hiç öyle bişey yok
İlk başta çıktığı zamanlar inceleme videoları izledim hepsinde de vardı güneş altında

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Parmak izi ayarlarından parmak izi ekran kapalıyken göster seçeneğini kapatın gözükmez.

f0re1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
18
Valla bana da öyle geldi başka yaşayan yokmu bu sorunu
Güzel kardeşlerim bu normal bi durum bütün mi 9t pro modellerinde var. Parmak izi sensörü ekranın hemen altında olduğu için güneş altında görülür yani bi sorun degil bu :D

Themerhum

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
21
Parmak izi ayarlarından parmak izi ekran kapalıyken göster seçeneğini kapatın gözükmez.
Hocam bende ondan sandım bayadır kapatmıştm zaten ama düzelmedi

Güzel kardeşlerim bu normal bi durum bütün mi 9t pro modellerinde var. Parmak izi sensörü ekranın hemen altında olduğu için güneş altında görülür yani bi sorun degil bu :D
Valla yüreğime su serptin hocam

f0re1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
18
Hocam kilit ekranındaki icondan bahsetmiyor arkadaşımız güneş ışıgı altında ekran parlaklığı en ust seviyede olunca görülen parmak izi sensöründen bahsediyor genelde beyaz sayfalarda görülür bu da normal yani

Themerhum

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
21
Hocam kilit ekranındaki icondan bahsetmiyor arkadaşımız güneş ışıgı altında ekran parlaklığı en ust seviyede olunca görülen parmak izi sensöründen bahsediyor genelde beyaz sayfalarda görülür bu da normal yani
Aynen ondn bahsediyorum

Üst Alt