Çözüldü Parmak izi problemi (mi 10 pro ENG rom)

zeynmuhsin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zeynmuhsin
Cihazım
mi8
Konular
1
merhabalar miui türkiye ailesine.kullandığım cihaz mi 10 pro ve persist dosyası bozuldu bence ve parmak izi eklenedi sorunu var.mi flash ile 4-5 değişik rom yükledim nafile olmadı.persist.img dosyası flasladım olmadı.braz araştırdım ENG rom ile düzeleceği söyleniyor.mi 10 pro için eng rom nereden bulunabilir.tesekkkür

Çözüm
merhabalar miui türkiye ailesine.kullandığım cihaz mi 10 pro ve persist dosyası bozuldu bence ve parmak izi eklenedi sorunu var.mi flash ile 4-5 değişik rom yükledim nafile olmadı.persist.img dosyası flasladım olmadı.braz araştırdım ENG rom ile düzeleceği söyleniyor.mi 10 pro için eng rom nereden bulunabilir.tesekkkür
* # * # 6 4 8 4 # * # * yap ve test menusune gir. Sag ustteki 3 noktaya tikla ve ek araclar de. 11 de fod parmak izi kalibrasyonu var ona tikla ve testi baslatmadan once sensorun oldugu beyaz yere bir ayna koy test tamamladiktan sonra ileri de ve bu seferde beyaz yere siyah bir sey koy. Test bittikten sonra parmak izi geri gelecektir. Benimde basima geldi parmak izi eklemiyordu bu yontemle cozdum ama eskisi gibi...

rmirsat73

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Mi8 se
Konular
0
Hocam test kısmında yönergeler mevcut beyaz kağıt yönergede istendiği için ayrıca otg de hocamızın elinde siyah cisim olarak o olduğu için siz elinizde siyah başka bir materyal kullanabilirsiniz elbette hocamız sadece kendi renklerini kullandığı materyalleri örnek olarak eklemiş
Daha önce oluyordu ama şimdi start diyip bastığım da eror veriyor ve bir sonraki black kısmına atmıyor hocam. Parmak da beyaz kağıtta denedim fakat olmadı.

Oyla:

Rüzocux

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüzgar
Cihazım
Redmi note 6 ro
Konular
77
Daha önce oluyordu ama şimdi start diyip bastığım da eror veriyor ve bir sonraki black kısmına atmıyor hocam. Parmak da beyaz kağıtta denedim fakat olmadı.
otg sadece bir örnek hocam siyah renk olduğu için ne tür bir hata alıyorsunuz? en kısa çözümü sıfırdan rom kurup yeniden kalibre etmek onun dışında çözüm bulamamıştım 1503 hatası için

Oyla:

#Yıldız

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Meslek
Cnc Freze Operatör
Konular
22
benimkinde sorun yok fakat genelde hep 3 . kez okuyor nedense cihazlamı alakalı bilemedim

Oyla:

Crayz07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Davut
Cihazım
Mi not 10 pro
Konular
0
Arkadaşlar
Hocam teşekkürler mi10 cihazımda parmak izi hiç çıkmıyordu ama senin dediklerini yaptıktan sonra parmak izi geldi parmağımı okuttum fakat parmak izini nerdeyse açmayacak kadar zor oluyor. Ama önceden hiç çıkmayan parmak izi tarayıcısı çıktı. Acaba buna çözümün varmı?
Arkadaşlar merhaba aynı sorunu bende yaşıyordum mi not 10 pro. Kalibrasyon yaptım. Eklenmeye başladı ama doğru düzgün okunmuyordu. Sonra resimde paylaştığım 36. sıradaki kontrol kısmına fail yani başarısız yaptıktan sonra telefonu yeniden başlattım. Ve şimdi sorunsuz jet gibi çalışıyor. Anlaşılan sensörü sıfırlıyormuş.

Bu işlemleri yapmadan önce kayıtlı parmak izini silmenizi tavsiye ediyorum. Benim telefonda başarılı oldu.

Ekli dosyalar

• photo_2021-06-28_11-24-30.jpg
    photo_2021-06-28_11-24-30.jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 23
Oyla:
Üst Alt