Çözüldü Panoya kopyala yok?

aykuts41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aykut
Cihazım
redmi 8 pro
Konular
11
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.0 3
Telefon Modeli
Xaomi resmi note 8pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Daha önce vardı güncelleme den sonramı oldu bilmiyorum burada herşey var panoya kopyalama kayboldu

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Çözüm
Bunun için çok basit bir uygulama var.
Bu uygulamayı yüklerseniz paylaş seçeneklerinde logosu çıkıyor ve tıkladığınızda paylaşılan şeyi direkt kopyalıyor.
Bir çok uygulamada paylaş menüsünde pano olmadığı için uzun zamandır bunu kullanıyorum denemenizi tavsiye ederim.

miuici11

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
&
Cihazım
redmi note10pro
Konular
15
Redmi note 10 pro kullanıyorum link iban vs. paylaşma menüsünde panoya kopyalama yok bu kadar saçma bir eksiklik olabilir mi anlayamıyorum bu kadar mı olur nerden aldım bu lanet telefonu rezillikten başka birşey değil

Oyla:

bakkal77

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Lütfü türker
Cihazım
Xiaomi note 8
Konular
0
Bunun için çok basit bir uygulama var.
Bu uygulamayı yüklersen paylaş seçeneklerinde logosu çıkıyor ve tıkladığında paylaşılan şeyi direkt kopyalıyor.
Bir çok uygulamada paylaş menüsünde pano olmadığı için uzun zamandır bunu kullanıyorum denemeni tavsiye ederim.
İşe yaradı bu uygulama

Oyla:

miuici11

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
&
Cihazım
redmi note10pro
Konular
15
İşe pyaradı bu uygulama
Hocam cevabınız için teşekkür ederim evet bu uygulama işe yaramış bende gördüm ama telefonun kendisinde olmaması çok aptalca geliyor bana ayrıca bu uygulamaların güvenilirliğini bilmiyorum banka şifresi kopyalarım özel bilgi kopyalarım bunların güvenilirliğini sorgularım.
Gerçekten 1 kere daha pişman oldum bu telefonu aldığıma

Oyla:

riffidy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murtaza
Cihazım
Mi 11 Lite 5G N
Konular
0
Bir de utanmadan cozuldu olarak isaretlenmis. Herhangi bir uygulamada Paylaş butonuna tıkla. Altta pencere acilsin, bir suru uygulama vs var ama panoya kopyala ya da baglantiyi kopyala diye bir secenek yok.

Ne mi yapiyoruz? Whatsapp'a giriyoruz. Kendimize mesaj atiyoruz. Sonra oradan girip kopyalayip yapıştıracagimiz yere yapıştıriyoruz. Resmen amelelik!

Huawei'de Google Servisleri yok!
Xiaomi'de bir sürü hata, bug var!
Samsung dandik ozelliklere fahis fiyatlar istiyor. 10 numara islemci ve ram'e 3 kurusluk kamera koyuyor.

Resmen paramizla rezil olduk. Diger iki markanin sacmaliklari yuzunden Xiaomi'ye kactik. Onda da hata ettik.

Zerre tavsiye etmiyorum.

En iyisi gidip Iphone almak. En azindan adamlar herhangi bir bug ya da bir sorun gordugunde sorun yazilimsal ise bildirdigindr kesin geri donus sagliyor!

Bunlarda o da yok!

Yahu saka gibi! Adamlar bug bulmus yazmis buraya. Biri oradan program onermis moderasyon cozuldu diye isaretlemis! Abicim siz komik oldugunuzu mu saniyorsunuz? Bir guvenlik guncellemesiyle 2KB'lık kodu yazip entegre etmeyi beceremiyor musunuz? Beceriksiz misiniz siz?

Oyla:

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Bir de utanmadan cozuldu olarak isaretlenmis. Herhangi bir uygulamada Paylaş butonuna tıkla. Altta pencere acilsin, bir suru uygulama vs var ama panoya kopyala ya da baglantiyi kopyala diye bir secenek yok.

Ne mi yapiyoruz? Whatsapp'a giriyoruz. Kendimize mesaj atiyoruz. Sonra oradan girip kopyalayip yapıştıracagimiz yere yapıştıriyoruz. Resmen amelelik!

Samsung dandik ozelliklere fahis fiyatlar istiyor. 10 numara islemci ve ram'e 3 kurusluk kamera koyuyor.

Resmen paramizla rezil olduk. Diger iki markanin sacmaliklari yuzunden Xiaomi'ye kactik. Onda da hata ettik.

Zerre tavsiye etmiyorum.

En iyisi gidip Iphone almak. En azindan adamlar herhangi bir bug ya da bir sorun gordugunde sorun yazilimsal ise bildirdigindr kesin geri donus sagliyor!

Bunlarda o da yok!

Yahu saka gibi! Adamlar bug bulmus yazmis buraya. Biri oradan program onermis moderasyon cozuldu diye isaretlemis! Abicim siz komik oldugunuzu mu saniyorsunuz? Bir guvenlik guncellemesiyle 2KB'lık kodu yazip entegre etmeyi beceremiyor musunuz? Beceriksiz misiniz siz?
Kardeşim madem çok iyisin anlattiklarin çok basit yaz kodunu düzelsin :) öyle ortaya konuşmak kolay.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59

Zerre tavsiye etmiyorum.

Bunlarda o da yok!

Bu neyin üslubu böyle? Ne burası resmi Xiaomi destek yeri mi? Hepimiz burada gönüllü olarak bir topluluk oluşturuyoruz. Bildiğimiz konularda yardimlasip birbirimizin sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Burası Xiaomi tarafından fonlanan bir teknik servis türevi değil. Hitap ettiğiniz insanlar karşılık beklemeden yardımci olmaya çalışan insanlar. Bu kadar üstten bakmak ve nankörlük, akıl almaz bir şey gerçekten.

Oyla:

gencoo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan
Cihazım
iphone6s
Konular
19
alternatif başka uygulama var mı , android düşük sürümü destekliyor diyor inmiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu neyin üslubu böyle? Ne burası resmi Xiaomi destek yeri mi? Hepimiz burada gönüllü olarak bir topluluk oluşturuyoruz. Bildiğimiz konularda yardimlasip birbirimizin sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Burası Xiaomi tarafından fonlanan bir teknik servis türevi değil. Hitap ettiğiniz insanlar karşılık beklemeden yardımci olmaya çalışan insanlar. Bu kadar üstten bakmak ve nankörlük, akıl almaz bir şey gerçekten.

hocam paylaştığınız uygulama 12.5 11t pro da desteklemiyor , düşük sürüm istiyor başka nasıl çözebiliriz

Son düzenleme:
Oyla:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
alternatif başka uygulama var mı , android düşük sürümü destekliyor diyor inmiyor

hocam paylaştığınız uygulama 12.5 11t pro da desteklemiyor , düşük sürüm istiyor başka nasıl çözebiliriz
Ben paylaşmadım hocam uygulamayı, konuyla ilgili bilgim yok. MIUI rom kullanmıyorum.

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11

Google Play verilerini silip tekrar deneyin veya ekte apk bıraktım indirip kurun.

Ekli dosyalar

• base.apk
    12,6 KB · Görüntüleme: 16
Oyla:
Üst Alt