Çözüldü Panoya kopyala yok?

aykuts41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aykut
Cihazım
redmi 8 pro
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.0 3
Telefon Modeli
Xaomi resmi note 8pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Daha önce vardı güncelleme den sonramı oldu bilmiyorum burada herşey var panoya kopyalama kayboldu

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Çözüm
Bunun için çok basit bir uygulama var.
Bu uygulamayı yüklerseniz paylaş seçeneklerinde logosu çıkıyor ve tıkladığınızda paylaşılan şeyi direkt kopyalıyor.
Bir çok uygulamada paylaş menüsünde pano olmadığı için uzun zamandır bunu kullanıyorum denemenizi tavsiye ederim.

Horhoris

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Htc m8
Konular
2
Aga orda panoya kopyala yazıyor ama ben mi yanlış görüyorum?

Oyla:

aykuts41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aykut
Cihazım
redmi 8 pro
Konular
7
Aga orda panoya kopyala yazıyor ama ben mi yanlış görüyorum?
Bende yok işte bu resmi bu forumdan başkasından buldum

Bende yok ilk sayfada olması lazım sağa çeksemde yok yok yani

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Bu uygulamayı yüklerseniz paylaş seçeneklerinde logosu çıkıyor ve tıkladığınızda paylaşılan şeyi direkt kopyalıyor.
Bir çok uygulamada paylaş menüsünde pano olmadığı için uzun zamandır bunu kullanıyorum denemenizi tavsiye ederim.

Oyla: Çözüm

aykuts41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aykut
Cihazım
redmi 8 pro
Konular
7
Bu uygulamayı yüklersen paylaş seçeneklerinde logosu çıkıyor ve tıkladığında paylaşılan şeyi direkt kopyalıyor.
Bir çok uygulamada paylaş menüsünde pano olmadığı için uzun zamandır bunu kullanıyorum denemeni tavsiye ederim.

ek program kullanmayı sevmiyorum bunun kendi çözümü yokmu kendi sistemde olması lazım nasıl kayboldu nasıl geri getirebiliriz

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
ek program kullanmayı sevmiyorum bunun kendi çözümü yokmu kendi sistemde olması lazım nasıl kayboldu nasıl geri getirebiliriz
Paylaş menüsü her uygulama için aynı değil maalesef. Mesela bende bir çok uygulamada paylaş menüsünde pano var ancak Google Play Store'da uygulama paylaş deyince çıkmıyor.
Daha önce bu sorunu yaşadım ve bu uygulama ile çözüm buldum ben harici uygulama sayılmaz aslında arayüzü yok sadece paylaş menüsünde logosu çıkıyor menüde vs herhangi bir işlevi yok.

Oyla:

MehmetYesil

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi6
Konular
3
Sola kaydırmanıza rağmen çıkmadıysa, yukarı doğru kaydırın o bölümü, bazen 3. Satırda da görülebiliyor

Oyla:

Mmr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mmr
Cihazım
Red mı note 5
Konular
0
Daha önce vardı güncelleme den sonramı oldu bilmiyorum burada herşey var panoya kopyalama kayboldu

Instagram içinse eğer yardımı olacaktır.
Ben de çok uğraştım ama bir yol buldum sonunda. İnternetteki fotoğrafları panoya koyabiliyorsunuz ama galeridekileri panoya kopyalayamadim. Instagram post için picuki diye bir site var oradan google fotoğraf kopyalar gibi kopyalayabilirsiniz. Böylece panoya da eklenmiş oluyor. Eğer profiliniz herkese açık değil ise görünür mü bilemiyorum ama yedek bir hesap açıp orada fotoğraf paylaşıp daha sonra picukide hesabınızı bulup fotoğrafı kopyalayabilirsiniz işiniz bitince hemen silersiniz

Oyla:

pnrsixvp70

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bay
Cihazım
Note 10S
Konular
0
Note 10S cihazımda da aynı problemi yaşıyorum. Banka uygulamalarında iban paylaş diyorum ama panoya kopyala seçeneği yok.

Oyla:
Üst Alt