Yardım Oyun performansı (Pubg Mobile)

Ahmet0127

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
3
Öncelikle herkese kolay gelsin. Ben de Xiaomi mi 6 cihaz var ve bu cihazda oyun performansını çok merak ettim ve denedim Pubg mobile da telefon da bulunan sisteme rağmen bazı sorunlar yaşıyorum bunun sebebi sizce nedir ? Normal de böyle bir şey yaşanmaması lazım bu sistemle o oyunu oynadıgımız da. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

farukvural1991

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Faruk
Cihazım
Red Mi Note 5
Konular
0
Aynı sorun bendede oldu.Redmi Note 5 cihazım.Mobile Legends oynuyordum şarz %2 bile kasma donma olmazdı.10.3.1 güncellemeden beri hem şarz daha cabuk bitiyor hemde %15 şarz altındayken alırı kasma donma ve ısınma oluyor.Lütfen bilgisi olan yardımcı olsun twlefondan sogudum

Oyla:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Oyla:

farukvural1991

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Faruk
Cihazım
Red Mi Note 5
Konular
0
Oyla:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Teşekkür ederim buna göre daha dikkatli kullanırım. Asıl soruna gelince;sizce yeni güncelleme gelir de kasma donma ısınma düzelit yoksa eski sürümlere geri yükleyip bu sıkıntılardan kurtulabilrmiyiz
Hocam hard reset yapmanız yeterli olabilir önceki sistem dosyalarının üstüne bindiği için olabilir
Ama mi hesabı ve google playden çıkmayı unutmayın her halükarda sıkıntı çıkabilir

Oyla:

farukvural1991

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Faruk
Cihazım
Red Mi Note 5
Konular
0
Hocam hard reset yapmanız yeterli olabilir önceki sistem dosyalarının üstüne bindiği için olabilir
Ama mi hesabı ve google playden çıkmayı unutmayın her halükarda sıkıntı çıkabilir
Kendim yapabilirmiyim varmı acaba paylaşım detaylı.Telefoncuya götürdim hiç güncellrme geri almadık istersen karşıya götürüp baktıralım dedi :) Telefon ilk aldıgım zamanki gibi mi olur Hard Reset yapınca ? Teşekkür ederim vakit ayırdığınız ve yardımcı olduğunuz için

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Eyüp Batuhan hocamın dediğine ek olarak; ben de Redmi note 4 kullaniyorum eskiden grafik ayarı yapıp Hd oynayabiliyorken, yazın bile maksimum 43 derece görürken. 0.10 güncellemesi geldikten sonra daha lobideyken ısınıyor 50 dereceyi bile gördüm. Ve 0.7 sürümüne kadar her şey normalken 0.8 sürümünden sonra ne hd oynayabildim ne de adam akıllı kasmadan oynayabildim.
Sağolun hocam

Oyla:

Wisenky

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aldous
Cihazım
mi
Konular
23
Hocam güncel olarak sadece mi 9 ve note 9 (Amerikan versiyon) da var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam şöyle söyleyeyim zamanında ben note 7 kullanıcısıydım. Telefonum pubg ilk çıktığı zaman gayet akıcı oynatıyordu fakat gerek telefona olsun gerek oyuna gelen güncellemerle oyun yavaşladı. Telefona kaç kere format atsamda hiçbir zaman eski haline geri gelmesi.
Oyun güncellemeyle bozmuştur belki .

Eyüp Batuhan hocamın dediğine ek olarak; ben de Redmi note 4 kullaniyorum eskiden grafik ayarı yapıp Hd oynayabiliyorken, yazın bile maksimum 43 derece görürken. 0.10 güncellemesi geldikten sonra daha lobideyken ısınıyor 50 dereceyi bile gördüm. Ve 0.7 sürümüne kadar her şey normalken 0.8 sürümünden sonra ne hd oynayabildim ne de adam akıllı kasmadan oynayabildim.
Çekirdek ayarlarında değişikliğe gidilmiştir belki beta sürüm mü kullanıyorsunuz ?

Oyla:

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
Oyun güncellemeyle bozmuştur belki .

Çekirdek ayarlarında değişikliğe gidilmiştir belki beta sürüm mü kullanıyorsunuz ?

Betadan kararlıya, miui 8'den miui 10'a, birçok oreo ve pie tabanlı aosp romlara ve de birçok kernela hepsini denedim hocam. Sorunun tamamen oyun kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Oyunun son güncellemesi ile aynı cihazı kullanan arkadaşım cihazın 49 derecelere kadar çıktığını bile söyledi. Geçen yaz oyunun 0.6 ve 0.7 sürümü varken maksimum gördüğü 43-44 derece idi...

Oyla:

Wisenky

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aldous
Cihazım
mi
Konular
23
Betadan kararlıya, miui 8'den miui 10'a, birçok oreo ve pie tabanlı aosp romlara ve de birçok kernela hepsini denedim hocam. Sorunun tamamen oyun kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Oyunun son güncellemesi ile aynı cihazı kullanan arkadaşım cihazın 49 derecelere kadar çıktığını bile söyledi. Geçen yaz oyunun 0.6 ve 0.7 sürümü varken maksimum gördüğü 43-44 derece idi...
Ben de oyundan kaynaklandığını düşünüyorum. Zira kullandığım sistem şuana kadar en kararlısı moustache~~

Oyla:
Üst Alt