Yardım Oyun performansı (Pubg Mobile)

Ahmet0127

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
3
Öncelikle herkese kolay gelsin. Ben de Xiaomi mi 6 cihaz var ve bu cihazda oyun performansını çok merak ettim ve denedim Pubg mobile da telefon da bulunan sisteme rağmen bazı sorunlar yaşıyorum bunun sebebi sizce nedir ? Normal de böyle bir şey yaşanmaması lazım bu sistemle o oyunu oynadıgımız da. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Wisenky

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aldous
Cihazım
mi
Konular
23
Öncelikle herkese kolay gelsin. Ben de Xiaomi mi 6 cihaz var ve bu cihazda oyun performansını çok merak ettim ve denedim Pubg mobile da telefon da bulunan sisteme rağmen bazı sorunlar yaşıyorum bunun sebebi sizce nedir ? Normal de böyle bir şey yaşanmaması lazım bu sistemle o oyunu oynadıgımız da. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
Yüksek ayarlarda oynayın , oyun düşük ayarlarda düzgün çalışmıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Oyun 1 seneyi geçmesine rağmen hala stabil değil örneğin grafik ayarlarını yükselttiğinizde daha az sorun yaşıyorsunuz fakat bu sefer de şarjınız çabuk bitiyor
Evet kesinlikle doğru dediniz hocam

Cihaz eskidiği için
Böyle bir şey söylemek doğru değildir hocam zira powervr5 çif kanallı grafik işlemci (windowsun milattan kalma projesi) kullanan iphone 5s'i 2019da kullanan ve hala memnun olan milyonlarca insan varken sd835e 2 senede eskidi demek doğru değildir.

Oyla:

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Bende var aldığım günden beri yüksek grafikte oynuyorum hiçbir sıkıntısı yok hala

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
Yüksek ayarlarda oynayın , oyun düşük ayarlarda düzgün çalışmıyor

Evet kesinlikle doğru dediniz hocam

Böyle bir şey söylemek doğru değildir hocam zira powervr5 çif kanallı grafik işlemci (windowsun milattan kalma projesi) kullanan iphone 5s'i 2019da kullanan ve hala memnun olan milyonlarca insan varken sd835e 2 senede eskidi demek doğru değildir.
Hocam anlatmak istediğim şuydu ... Markalarla oyun firmaları anlaşarak bilerek cihaz iyi ya da kötü olsun kademeli olarak yavaşlatıyorlar.Bunu kastedmek istemiştim. Sorunumuzu gfx tool kullanarak çözebilirsiniz iyi akşamlar...

Oyla:

Wisenky

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aldous
Cihazım
mi
Konular
23
Hocam anlatmak istediğim şuydu ... Markalarla oyun firmaları anlaşarak bilerek cihaz iyi ya da kötü olsun kademeli olarak yavaşlatıyorlar.Bunu kastedmek istemiştim. Sorunumuzu gfx tool kullanarak çözebilirsiniz iyi akşamlar...
Böyle bir şey mümkün değil hocam örnek verir misiniz

Oyla:

LloydGanzer54

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Emre
Cihazım
Mi 6
Konular
17
Hocam bunda sadece Fortnite var Samsung'la anlaşan hatta Mi 6'da başlarda Fortnite'da 60 FPS seçeneği varken şimdi yok ama Samsung'larda bütün seçenekler açık neredeyse
Başka türlü de başka firmalar güncelleme ile genel olarak yavaşlatıyorlar

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
Hocam bunda sadece Fortnite var Samsung'la anlaşan hatta Mi 6'da başlarda Fortnite'da 60 FPS seçeneği varken şimdi yok ama Samsung'larda bütün seçenekler açık neredeyse
Başka türlü de başka firmalar güncelleme ile genel olarak yavaşlatıyorlar
Hocam güncel olarak sadece mi 9 ve note 9 (Amerikan versiyon) da var

Hocam şöyle söyleyeyim zamanında ben note 7 kullanıcısıydım. Telefonum pubg ilk çıktığı zaman gayet akıcı oynatıyordu fakat gerek telefona olsun gerek oyuna gelen güncellemerle oyun yavaşladı. Telefona kaç kere format atsamda hiçbir zaman eski haline geri gelmesi.

Son düzenleme:
Oyla:

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10

Eyüp Batuhan hocamın dediğine ek olarak; ben de Redmi note 4 kullaniyorum eskiden grafik ayarı yapıp Hd oynayabiliyorken, yazın bile maksimum 43 derece görürken. 0.10 güncellemesi geldikten sonra daha lobideyken ısınıyor 50 dereceyi bile gördüm. Ve 0.7 sürümüne kadar her şey normalken 0.8 sürümünden sonra ne hd oynayabildim ne de adam akıllı kasmadan oynayabildim.

Oyla:
Üst Alt