Rom Oxygen OS

Dn@

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yns
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
1
Mi 9t için var mı ?

Aksan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
K20 pro
Meslek
Tekstil
Konular
26

Aksan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
K20 pro
Meslek
Tekstil
Konular
26
9t pro link bozuk başka nereden indirebiliriz ?

Aksan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
K20 pro
Meslek
Tekstil
Konular
26
Arkadaşlar konunun daha iyi olması için elimden gelen bütün her şeyi yapmaya gayret ediyorum. Konuya ekledigim cihazların konularını açan arkadaşlarımdan konuyu güncel tutmaları ricamdir. Ayrıca Oxygen OS ile ilgili daha büyük çalışmalarım var rehber, modlar vs her şey zamanla eklenecek bu konuyu MIUI forumun içerisinde "Oxygen, OnePlus" forumu gibi düşünerek sizin de bana yardim etmenizi istiyorum. Sizden genel olarak isteklerim şunlar. Kullandığınız kernel,modül gibi şeyleri ve ana ekran düzeninizi bu konu altına bırakmanızı istiyorum. Konu yakında düzenlenecek daha geniş bir rehber eklenecektir. Sağlıcakla kalın.
Rom denemek istedim ama güncel indireceğim bir link bulamadım tekrar masik rom geçtim k20 pro artık hafta içi nasip olursa denerim bu rom

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Rom denemek istedim ama güncel indireceğim bir link bulamadım tekrar masik rom geçtim k20 pro artık hafta içi nasip olursa denerim bu rom
Maalesef konuyu ben acmadigim için linke elleyrmiyorum. Direk linke yönlendirmekte istemiyorum keşke konuyu açan arkadaşlar biraz daha ilgili olsa veya acmasa

Aksan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
K20 pro
Meslek
Tekstil
Konular
26
Maalesef konuyu ben acmadigim için linke elleyrmiyorum. Direk linke yönlendirmekte istemiyorum keşke konuyu açan arkadaşlar biraz daha ilgili olsa veya acmasa
Konuyu açan arkadaş forumda çok güncel olan biri acaba çok bildirim gidiyor gözden mı kaçırdı konuya da yazıldı link kırık diye

Üst Alt