Yardım Outlook Bildirim Sesi Problemi

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Arkadaşlar, Outlook da bildirim sesi ile alakalı problem mevcut. İnternette araştırdığımda da bu tarz bir sıkıntının olduğunu gördüm. Microsoft ile irtibata geçen arkadaşların aldığı cevap telefonunuzla ilgili bir problem olduğunu söylüyor. Var mıdır bununla ilgili bir çözüm önerisi olan ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu tarz sıkıntılarla alakalı microsofta yazılmış şikayetler şu şekildedir.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Tüm ilgili ayarları kontrol edip çözüm bulamadıysanız farklı uygulama deneyin hocam. Outlook uygulaması kullanmanız şart değil ise tabi.

Oyla:

ugrky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğur
Cihazım
mi 5 prime
Konular
2
Merhaba hocam bende de aynı sorun oluyor. Ben bunun nedenini mailler posta kutusunda biriktikçe ses ve bildirim gelmemeye başlaması olarak açıklıyorum. Farklı mail programlarıda denediğimde aynısı oldu. Şuab gmaille sorunu çözdüm

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Merhaba hocam bende de aynı sorun oluyor. Ben bunun nedenini mailler posta kutusunda biriktikçe ses ve bildirim gelmemeye başlaması olarak açıklıyorum. Farklı mail programlarıda denediğimde aynısı oldu. Şuab gmaille sorunu çözdüm

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam günlük en az 50 tane mail alıyorum. Ve düzenli olarak da her geleni okuyorum. Problem aynı şekilde devam ediyor. Microsoft kesinlikle bizimle alakalı değil diyor. Arkadaşımda kullanıyor başka telde onda problem yok. Aslında şundan 3-4 ay öncesine kadar da problem yoktu. Outlook un içindeki ayarlara girdiğimde bildirim sesi yok çıkıyor açmaya çalıştığında ise seçemiyosun. Enterasan bir problem.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tüm ilgili ayarları kontrol edip çözüm bulamadıysanız farklı uygulama deneyin hocam. Outlook uygulaması kullanmanız şart değil ise tabi.

Şirket maili ile sekronize olduğundan başka program kullanmayı denemedim hiç. Gmail nasıldır acaba problem yaratırmı.

Oyla:

muratsahin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat sahin
Cihazım
mi6
Konular
3
Ayarlar-Uygulamaları Yönet-Outlook-Bildirimler-Sese İzin veri aktif ettikten sonra uygulama içi destek bölümünden bildirim ve ses ayarlarını yapabilirsiniz.
Aynı sorun bende de olmuştu bu şekilde çözdüm.

Oyla:

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Ayarlar-Uygulamaları Yönet-Outlook-Bildirimler-Sese İzin veri aktif ettikten sonra uygulama içi destek bölümünden bildirim ve ses ayarlarını yapabilirsiniz.
Aynı sorun bende de olmuştu bu şekilde çözdüm.

Dediğiniz ayarların hepsi yapılı hocam. Problem devam ediyor.

Oyla:

may

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samsung
Cihazım
Galaxy
Konular
18
Aynı sorun sesini whatsapp da yaşıyorum. Bir iki mesaj ustuste gelince ses çıkmıyor

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Varsayılan bildirim sesini daha önce değiştirmiş miydiniz? Eğer değiştirdiyseniz outlook uygulamasını kaldırıp veya verilerini temizleyip tekrar kurulum yapmayı deneyebilirsiniz.

Kendi adıma hem gmail, hem hotmail hem de şirket mailler için gmail uygulamasını kullanıyorum ve her hangi bir sorun yaşamıyorum.

Oyla:

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Varsayılan bildirim sesini daha önce değiştirmiş miydiniz? Eğer değiştirdiyseniz outlook uygulamasını kaldırıp veya verilerini temizleyip tekrar kurulum yapmayı deneyebilirsiniz.

Kendi adıma hem gmail, hem hotmail hem de şirket mailler için gmail uygulamasını kullanıyorum ve her hangi bir sorun yaşamıyorum.
.
Bende gmail uygulamasına kurdum mailleri bakalım ne olacak :)
Yalnız bu outlook da bildirim gelmemesi çok ilginç. Aod ekranında da bir hareket olmuyor mail geldiği zaman.

Oyla:
Üst Alt