Yardım Outlook Bildirim Sesi Problemi

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Arkadaşlar, Outlook da bildirim sesi ile alakalı problem mevcut. İnternette araştırdığımda da bu tarz bir sıkıntının olduğunu gördüm. Microsoft ile irtibata geçen arkadaşların aldığı cevap telefonunuzla ilgili bir problem olduğunu söylüyor. Var mıdır bununla ilgili bir çözüm önerisi olan ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu tarz sıkıntılarla alakalı microsofta yazılmış şikayetler şu şekildedir.

bdrayr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Badr
Cihazım
Mi max 3
Konular
1
6-7 aydir mi max 3 kullaniyorum. Cihazi ilk kullanmaya basladigim zamanlarda bu problem yoktu, bildirim sesi outlook ayarlarindan secilebiliyordu. Sanirim miui arayuz guncellemesinden sonra bu problem ortaya cikti. Outlook belki 15 kez guncellendi ama sorun cozulmedi. Artik sessiz mail'e alistim desem yeridir...

Oyla:

LoqqaL

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Samsung S21+
Meslek
Android Developer
Konular
23
Mymail uygulamasini deneyin isterseniz ben 3mail bagladim her mailde zirt pirt ses cikartiyor(indirirseniz ayarlardan reklamlari kapatin diyin yoksa sinir bozucu oluyor)

Oyla:

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
6-7 aydir mi max 3 kullaniyorum. Cihazi ilk kullanmaya basladigim zamanlarda bu problem yoktu, bildirim sesi outlook ayarlarindan secilebiliyordu. Sanirim miui arayuz guncellemesinden sonra bu problem ortaya cikti. Outlook belki 15 kez guncellendi ama sorun cozulmedi. Artik sessiz mail'e alistim desem yeridir...

Hocam Outlook programını kaldırıp tekrardan kurun. Ben yaptım şuan bildirim seslerini alıyorum.

Oyla:

bdrayr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Badr
Cihazım
Mi max 3
Konular
1
Hocam Outlook programını kaldırıp tekrardan kurun. Ben yaptım şuan bildirim seslerini alıyorum.

Daha once denemistim ama duzelmemisti, su an tekrar kaldirip yukledim, bu sefer duzeldi. Cok tesekkurler. :) Yalniz hala istenilen ses secilemiyor. Olsun, buna da sukur diyelim.

Oyla:

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Daha once denemistim ama duzelmemisti, su an tekrar kaldirip yukledim, bu sefer duzeldi. Cok tesekkurler. :) Yalniz hala istenilen ses secilemiyor. Olsun, buna da sukur diyelim.

Evet hocam seçilemiyor maalesef ama buna da şükür :)

Oyla:
Üst Alt