Tavsiye otomatik arama kayıt özelliği olan xiomi telefon

ngra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmiye
Cihazım
red mi 5 plus
Konular
1
Arkadaşlar selam ilk çıktığı günden beri xiomi mi 5 plus kullanıcısıyım fakat telefonun hafızası yetmediğinden sürekli yedek almaktanda bıktığım için e telefon da miladını doldurduğu için artık yeni telefon bakıyorum çok da özellik aramıyorum açıkcası 128 gb ve üstü hafıza netflix açılsın ve olmazsa olmazın otomatik arama kaydetme özelliği olmalı ve çift sim olmalı acaba hangi modellerde var yardımcı olursanız çok memnun olurum

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Arkadaşlar selam ilk çıktığı günden beri xiomi mi 5 plus kullanıcısıyım fakat telefonun hafızası yetmediğinden sürekli yedek almaktanda bıktığım için e telefon da miladını doldurduğu için artık yeni telefon bakıyorum çok da özellik aramıyorum açıkcası 128 gb ve üstü hafıza netflix açılsın ve olmazsa olmazın otomatik arama kaydetme özelliği olmalı ve çift sim olmalı acaba hangi modellerde var yardımcı olursanız çok memnun olurum
Merhaba Otomatik Kayıt Özelliği Telefonda Olmaz Hocam Kurulan Stock veya Costom Romların Bazılarında Olur.Telefonada 128GB Hafıza İstemişsiniz Bir Çok
Xiaomi Telefon modeli var.Ekran Boyutu Ram İşlemci bunlara göre Bakınız

sguyuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ŞAFAK
Cihazım
İPHONE 11 PRO
Konular
0
Merhaba,

Yaptığımız iş gereği çağrıları kayıt eden bir telefona ihtiyacım var, mi 8 lite önermişlerdi daha önce. 1 tane 2.el buldum konuşma kaydını deneyip aldım, fakat telefon güncelleme yaparsa bu özellik gidiyormuş. Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar beni bilgilendirebilir mi? Modeli önemli değil benim için önemli olan çağrıları kayıt etmesi. Proğramla v.s android telefonların çoğu yapıyor, fakat benim istediğim telefonda bu özelliğin olması. Proğramlar ne yazıkki çok sağlıklı değil. Bilen arkadaş yardımcı olursa çok sevinirim.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
sguyuk, Stock olarak Endonezya/Tayvan romları ve tüm custom romlarda kayıt özelliği var.....

Bütçeniz nedir?

sguyuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ŞAFAK
Cihazım
İPHONE 11 PRO
Konular
0
sguyuk, Endonezya/Tayvan romları olan tüm cihazlarda kayıt özelliği var.....

Bütçeniz nedir?
2-3 bin e kadar alabilirim. Tek istediğim telefonun ses kayıdı yapması. Sıfır olması tercihim olur tabi eğer varsa.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
sguyuk, Poco X3 nfc alın

Mehmet.celik1990

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco m3
Konular
8
Hocam özellikle Endonezya stock rom tavsiye ederim poco M3 te kullanıyorum diğer stock romlara göre hem stabil hem de miui kişiler ve mesajlaşma uygulaması var oto arama kayıt da yapıyor memnunum sorunuz olursa yardımcı olabilirim

sguyuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ŞAFAK
Cihazım
İPHONE 11 PRO
Konular
0
Başka ürün Xaomi de v.s var mı önerebileceğiniz ? Birde mi 8 lite şuan sıfır cihazlar da var, diyelim ki aldım. Konuşma kayıt özelliği yoksa ekstra proğram yüklemeden orjinal konuşma kayıt özelliğine tekrar döndürülebilir mi ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
sguyuk, Custom rom yükleyerek kayıt özelliğine kavuşursunuz, mi 8 lite da alabilirsiniz ekstra program vs yüklemenize gerek yok

sguyuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ŞAFAK
Cihazım
İPHONE 11 PRO
Konular
0
Hocam özellikle Endonezya stock rom tavsiye ederim poco M3 te kullanıyorum diğer stock romlara göre hem stabil hem de miui kişiler ve mesajlaşma uygulaması var oto arama kayıt da yapıyor memnunum sorunuz olursa yardımcı olabilirim
Bu cihazda sıfır satın aldığımda bu özellik kesin gelir mi ? Çok anlamam o yüzden hakim değilim duruma. Güncelleme sonrası bir çok telefonda bu özellik yok oluyormuş diye duydum. fiyatı da fena değil söylediğiniz telefonun ve bana 3-4 adette lazım. O yüzden emin olmak istiyorum.

Üst Alt