Çözüldü Otizmliler için uygulama önerisi arıyorum.

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Teşekkür ederim! <3 Fruit Ninja oynarken ekrana sert darbeler yapıyordu fakat ben kendim oynarım. Diğerlerini ilk defa duydum mutlaka yükleyeceğim :)

Önerdiğim Oyunlar

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Elbette. Fakat içerisinde bulundurdugum konuyu şöyle izah edeyim. "Evde bir Samsung bir de Xiaomi var, Samsung'tan verim alamıyorum Xiaomi de oyun kurmak istiyorum."

Yani her halükarda benim isteğim normal bir oyun önerisi. Cihazlara ayar çekebilecek düzeyde ne bilgim var ne de donanimim. Zaten bunu öğrenmek için bu foruma kaydolmuşum. Açıkçası, "ben ince ayar çektim hala kullanıyorum" bir yardım ve öneri cümlesi değildir. "Samsung için böyle yaparsan böyle kullanırsın " deyip aciklasa bana ve diğer okuyanlara daha yardımcı olurdu. Yani özellikle bahsettiğim alan Xiaomi iken ve yeni kullanıcı iken, Samsungtan bir beklenti içerisinde değilim su anda anlaşılacağı uzere.

Uyarınız için de teşekkür eder, iyi forumlar dilerim hocam.

Bu sekilde izah cok daha doğru benim şahsi fikrim. Burada insanlar tek bir konuya odaklanmaktan cok birden fazla alternatif ureterek yardimi guclendirmek icin cabaliyor genelde. Uyelerimizin hepsi cok değerli ve yorum olsun diye yorum yapacak kisiler değil, farkli onerilere de acik olmak gerek. :)

Ben teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Mesaj alınmıştır ;)

Bu sekilde izah cok daha doğru benim şahsi fikrim. Burada insanlar tek bir konuya odaklanmaktan cok birden fazla alternatif ureterek yardimi guclendirmek icin cabaliyor genelde. Uyelerimizin hepsi cok değerli ve yorum olsun diye yorum yapacak kisiler değil, farkli onerilere de acik olmak gerek. :)

Ben teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Teşekkür ederim! <3 Fruit Ninja oynarken ekrana sert darbeler yapıyordu fakat ben kendim oynarım. Diğerlerini ilk defa duydum mutlaka yükleyeceğim :)
Rica ederim Samsung Galaxy lite tablet için önerim atabiliyorsanız cihaza format atın yada cihazın önbelleğini temizleyin ve ram önbelleğini temizleyin Xiaomi telefonda mevcut ama tablette yoktur bu uygulamayla tabletin önbelleğini ve ram önbelleğini temizleyerek tableti hızlandırabilirsiniz

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Öneriniz için teşekkür ederim. CCleaner yüklendiğinde çok kastı ama bir de format atarak yuklemeyi deneyecegim; umudum yok ama olsundu :)

Rica ederim Samsung Galaxy lite tablet için önerim atabiliyorsanız cihaza format atın yada cihazın önbelleğini temizleyin ve ram önbelleğini temizleyin Xiaomi telefonda mevcut ama tablette yoktur bu uygulamayla tabletin önbelleğini ve ram önbelleğini temizleyerek tableti hızlandırabilirsiniz

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Öneriniz için teşekkür ederim. CCleaner yüklendiğinde çok kastı ama bir de format atarak yuklemeyi deneyecegim; umudum yok ama olsundu :)
Rica ederim alternatif olarak bu uygulamayıda deneyebilirsiniz

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek