Çözüldü Otizmliler için uygulama önerisi arıyorum.

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Merhaba. Konu açmayı düşünmüyordum ama konu başlığını görünce benim gibi uygulama bulamayan birisine yol gösterici olabileceğini düşündüm.

17 yaşında, %80 A-Tipik otizmli bir erkek kardeşim var. Kendisini sözlü olarak ifade edemiyor. Lisanslı masa tenisi oyuncusu ve malumunuz hiperaktif.

Kendisi Samsung Galaxy lite tablet kullanıyor fakat değil tablete oyun yüklemek, youtubeda kasmadan video izlemek imkansız hal alıyor. Sinir atakları yüzünden gece beraber uyuyoruz ve kendisine telefonumu veriyorum. Sadece video izlemesini değil, oyun oynamasını istiyorum.

Onun oynayabileceği düzeyde, top/su/spor içerikleri ağırlıklı olan bildiğiniz makul oyunlar ve eğitici uygulamalar var midir? Veya gözünüze çarpan topic/forum/tanıtım varsa özelden de bana gonderebilirsiniz.

İnanın o kadar çok sahtekarliga maruz bırakılıyoruz ki eğitici uygulama kısmında, artık indirmeye hatta inanmaya bile korkar olduk.

Şimdiden teşekkür eder, keyifli forumlar dilerim.

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Kullandigi tablete ince ayar yaparak bir nevi hayata dondurmustum ve hala kullaniyorum.

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Affınıza sığınarak. Ben Samsung için öneri istesem Xiaomi forumunda konu açacak kadar akılsız birine mi benziyorum yoksa derdimi mi anlatamadım?

Xiaomi Redmi Note 8 telefonuna söylediğim kriterlere uygun Android uygulaması arıyorum.

Kullandigi tablete ince ayar yaparak bir nevi hayata dondurmustum ve hala kullaniyorum.

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Bende farkli bir oneri sundum, nereden bu kaniya vardiniz? Sadece yardimci olmaya calisiyorum, bakis acisi.

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Elbette yardım etmek istediğinizi anladım fakat benim öneri istediğim konu bu değil.
Bende farkli bir oneri sundum, nereden bu kaniya vardiniz? Sadece yardimci olmaya calisiyorum, bakis acisi.

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Çok teşekkür ederim! Akşam mutlaka nasıl oynadığını yazmış olacağım <3happy~~

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Affınıza sığınarak. Ben Samsung için öneri istesem Xiaomi forumunda konu açacak kadar akılsız birine mi benziyorum yoksa derdimi mi anlatamadım?

Xiaomi Redmi Note 8 telefonuna söylediğim kriterlere uygun Android uygulaması arıyorum.

Affiniza siginarak. xm4sk hocam gayet makul bir öneride bulunmus. Kaldi ki Samsung konusunu siz gecirmissiniz, bir fikir olur mantigi ile gayet guzel bir tavsiye gelmis. Madem Samsung tarafi ile ilgili gelecek yorumlarla ilgilenmiyorsunuz, o detayi hic vermeseydiniz, direk konuya girseydiniz daha mantikli olabilirdi. Yardimin iyisi kotusu olmaz, bence daha makul tepkiler verebilirsiniz.

İyi forumlar.

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Elbette. Fakat içerisinde bulundurdugum konuyu şöyle izah edeyim. "Evde bir Samsung bir de Xiaomi var, Samsung'tan verim alamıyorum Xiaomi de oyun kurmak istiyorum."

Yani her halükarda benim isteğim normal bir oyun önerisi. Cihazlara ayar çekebilecek düzeyde ne bilgim var ne de donanimim. Zaten bunu öğrenmek için bu foruma kaydolmuşum. Açıkçası, "ben ince ayar çektim hala kullanıyorum" bir yardım ve öneri cümlesi değildir. "Samsung için böyle yaparsan böyle kullanırsın " deyip aciklasa bana ve diğer okuyanlara daha yardımcı olurdu. Yani özellikle bahsettiğim alan Xiaomi iken ve yeni kullanıcı iken, Samsungtan bir beklenti içerisinde değilim su anda anlaşılacağı uzere.

Uyarınız için de teşekkür eder, iyi forumlar dilerim hocam.

Affiniza siginarak. xm4sk hocam gayet makul bir öneride bulunmus. Kaldi ki Samsung konusunu siz gecirmissiniz, bir fikir olur mantigi ile gayet guzel bir tavsiye gelmis. Madem Samsung tarafi ile ilgili gelecek yorumlarla ilgilenmiyorsunuz, o detayi hic vermeseydiniz, direk konuya girseydiniz daha mantikli olabilirdi. Yardimin iyisi kotusu olmaz, bence daha makul tepkiler verebilirsiniz.

İyi forumlar.

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Merhaba. Konu açmayı düşünmüyordum ama konu başlığını görünce benim gibi uygulama bulamayan birisine yol gösterici olabileceğini düşündüm.

17 yaşında, %80 A-Tipik otizmli bir erkek kardeşim var. Kendisini sözlü olarak ifade edemiyor. Lisanslı masa tenisi oyuncusu ve malumunuz hiperaktif.

Kendisi Samsung Galaxy lite tablet kullanıyor fakat değil tablete oyun yüklemek, youtubeda kasmadan video izlemek imkansız hal alıyor. Sinir atakları yüzünden gece beraber uyuyoruz ve kendisine telefonumu veriyorum. Sadece video izlemesini değil, oyun oynamasını istiyorum.

Onun oynayabileceği düzeyde, top/su/spor içerikleri ağırlıklı olan bildiğiniz makul oyunlar ve eğitici uygulamalar var midir? Veya gözünüze çarpan topic/forum/tanıtım varsa özelden de bana gonderebilirsiniz.

İnanın o kadar çok sahtekarliga maruz bırakılıyoruz ki eğitici uygulama kısmında, artık indirmeye hatta inanmaya bile korkar olduk.

Şimdiden teşekkür eder, keyifli forumlar dilerim.
Önerdiğim Oyunlar

Üst Alt