Soru OTA OLMADAN GÜNCELLEME YAPMAK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

keremseven

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerem
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
Merhaba, sorum şudur cihazıma global güncelleme geldi fakat güncelleyicimde gözükmüyor. Palrti manuel indirip yüklersem ilerde bir sıkıntı olur mu ve gelen OTA güncellemlerini almaya devam edebilir miyim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. :)
Bu arada cihazım REDMİ NOTE 8 PRO

blackeagle1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan Yılmaz
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
23
Merhaba, sorum şudur cihazıma global güncelleme geldi fakat güncelleyicimde gözükmüyor. Palrti manuel indirip yüklersem ilerde bir sıkıntı olur mu ve gelen OTA güncellemlerini almaya devam edebilir miyim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. :)
Bu arada cihazım REDMİ NOTE 8 PRO
Bi sıkıntı olmaz TWRP varsa o şekilde de yükleyebilirsiniz

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

keremseven

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerem
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
Yani yapacağım manuel güncellemeden sonra ota güncellemesi almaya devam edebileceğim. Doğru mu anladım hocam?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bi sıkıntı olmaz TWRP varsa o şekilde de yükleyebilirsiniz

Yani yapacağım manuel güncellemeden sonra ota güncellemesi almaya devam edebileceğim. Doğru mu anladım hocam?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
OTa indirme bağlantılırını kullanarak Güncellemeleri manuel olarak yapabilirsiniz.Yeni güncelleme geldiğinde de Ota üzerinden gelir. Veya aynı yöntem ile güncelleyebilirsiniz.
Herhangi bir sorun teşkil etmez.

Forum kurallarımız,
3.0 Site Düzeni

Sitemizi elimizden geldiğince düzenli olarak kullanabilmek için aşağıdaki kuralla uyulması esastır.

3.1. Sitemizde sadece açık ve anlaşılır ve anlaşılır başlıklara/mesajlara izin verilmektedir.
3.6. Konularda ve mesajlarınızda ideal dışı font boyutuna sahip karakterler kullanmak, tamamı kalın, italik, altı çizili mesajlar yazmak yasaktır.
3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.

blackeagle1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan Yılmaz
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
23

Cihazınızda root ve TWRP var mı?

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27

Şuanda kullandığınız rom, güncelleme yapacağınız rom, BL ve TWRP durumunuz hakkında daha fazla bilgi paylaşsanız yardım etmemiz daha kolaylaşırdı. BL kapalı ise, güncelleme romunun, Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek güncellemeyi yapabilirsiniz. Güncellemeler gelmeye devam eder.

blackeagle1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan Yılmaz
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
23
Hayır root ve twrp yok
Güncellemeyi MIUI'ın sitesinden indirip sistem güncelleyiciden gösterip kurabilirsiniz bi dahaki güncellemelerde de sıkıntı olmaz almaya devam eder

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt