Sohbet Orta segment ile Amiral gemisi cihazlar arasındaki bariz fark nelerdir?

Grihava

iyi niyetini kaybetme.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Xioami mi6
Meslek
Otomotiv
Konular
6
Bende mi6 var o zaman epey iyi bir telefondu şuan hala aşırı memnunum. alalı 2 yıl oldu ve daha uzun yıllar kullanmak istiyorum o yüzden 2 yıl önce güçlü bir telefon almak istedim bazen işlemcisi vs güçlü telefon almak daha iyi olabiliyor çünkü güncellenen uygulamalar Android sürümleri ile telefon yetersiz kalıyor

Mi Band 4 Uzmani

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
MB4
Cihazım
Mi Band 4
Konular
44
samsung s3 e 2000 tl bayılıp 200 tl ye satınca telefona büyük paralar bağlamayı sevmiyorum.
işlemcisi rami iyi olsun ilerde kasma donma olmasın diye iyisini anlamaya çalışıyorum.
yani 1 kere olsun bir daha gerek duymiyayım uzun bir süre.
telefon konusunda hiç şanslı değilimdir hepsinde pişman olmuşumdur ortalama.
mi max 3 leri bilmiyordum iyi araştıramadım bilseydim onu alırdım ekran için işimde elverişli olurdu.
Üzüldüm. Vallahi benim max 2yi görmemle almam arasındaki süre 1 gün oldu. Hiö araştırmamıştım. Aklım hep honor 9 lite'daydı. Pişmanmıyım? Ne evey ne hayır. Neden hayır? Çünkü honor 9 litela arasında 300 tl vardı alsam pişman olucaktım. Neden Evet? Çünkü çom araştırmadım biraz daha fiyat koyup sd835 sd845 cihaz alabilrdim.

eXcitinG

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Mi 9T
Konular
5
Üzüldüm. Vallahi benim max 2yi görmemle almam arasındaki süre 1 gün oldu. Hiö araştırmamıştım. Aklım hep honor 9 lite'daydı. Pişmanmıyım? Ne evey ne hayır. Neden hayır? Çünkü honor 9 litela arasında 300 tl vardı alsam pişman olucaktım. Neden Evet? Çünkü çom araştırmadım biraz daha fiyat koyup sd835 sd845 cihaz alabilrdim.
ilk defa mi telefon aldım birde bunda şansımı deniyeyim dedim umarım mutlu olurum 9t aldım ama bazı sorunlar yüzünden bunada gıcık olmaya başladım.
mi max 3 boyutu güzelmiş film izlemek için uzak masaüstü vcn vb işlemler için ideal olurdu. buda işimi görüyor şimdilik bir dahakine tüm telefonları karşılaştıracağım zaten. rom atma vb işlemleri de öğrenirsem eğlenceli olabilir güncelleme gelmezse bile kendimiz manuel güncelliyebiliriz.

Üst Alt