Yardım ORD ( Obsessive ROM Disorder ) Hastalığı ve tedavisi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Bilindiği üzere, tıbbi adı ORD ( Obsessive ROM Disorder ) olan hastalığın maalesef tedavisi yok ve bu kaşıntının azaltılmasının tek çözümü, cihazına devamlı farklı ROM'lar yükleyip, denemekten geçiyor....
Hatta öyle bir hastalıkki, çok iyi olan bir Rom'dan sıkılıp, başka bir rom'u denemeye kadar gidiyor...
Maalesef bende uzun yıllardır bu hastalığa muzdaripim ve tedavime iyi geleceğini bildiğim için de Xiaomi'ye geçtim....Benim Cihazımın daha çok yeni olması nedeniyle, fazla hareket şansım henüz mevcut değil ve haftalık Beta EU, kararlı global ve MIUIPro Rom'lar arası gidip geliyorum....

Bu hastalığa muzdarip bir çok kişinin varlığını biliyorum...her hafta Beta Rom'u yüklemek için beklemekte aynı hastalık, ancak henüz ilerlememiş olan safha da

Sizlerden ricam, hangi cihaza sahipsiniz ve bugüne kadar hangi Custom Rom'ları denediniz ve hangi sıklıkta sıkılıp, Rom değiştiriyorsunuz....Teşekkürler ve iyi kaşıntılar...8=)drunk~~happy~~

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Aramıza hasta olup da katılan yeni kimler var...heleki MIUI 11 Güncellemelerin durduğu bu son haftalarda kimler hangi romları yüklediler, memnun kaldılarmı yada neden tekrar başka bir rom arayışına girdiler..

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
1 haftadır güncelleme gelmeyince OxygenOS yolculuk yaptım hocam iyi ki de yapmışım MIUI Tadında Android 10 tabanlı güzel bir rom
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bilindiği üzere, tıbbi adı ORD ( Obsessive ROM Disorder ) olan hastalığın maalesef tedavisi yok ve bu kaşıntının azaltılmasının tek çözümü, cihazına devamlı farklı ROM'lar yükleyip, denemekten geçiyor....
Hatta öyle bir hastalıkki, çok iyi olan bir Rom'dan sıkılıp, başka bir rom'u denemeye kadar gidiyor...
Maalesef bende uzun yıllardır bu hastalığa muzdaripim ve tedavime iyi geleceğini bildiğim için de Xiaomi'ye geçtim....Benim Cihazımın daha çok yeni olması nedeniyle, fazla hareket şansım henüz mevcut değil ve haftalık Beta EU, kararlı global ve MIUIPro Rom'lar arası gidip geliyorum....

Bu hastalığa muzdarip bir çok kişinin varlığını biliyorum...her hafta Beta Rom'u yüklemek için beklemekte aynı hastalık, ancak henüz ilerlememiş olan safha da

Sizlerden ricam, hangi cihaza sahipsiniz ve bugüne kadar hangi Custom Rom'ları denediniz ve hangi sıklıkta sıkılıp, Rom değiştiriyorsunuz....Teşekkürler ve iyi kaşıntılar...8=)drunk~~happy~~
Rn8 cihaza sahibim Başta MIUI olmak üzere Aosp tonların yarısını denedim hastalığın ilk safhalarında Aosp den Miui veya Miuiden Aosp olmak üzere birçok Roma geçtim hastalığın son safhasında OxygenOS denilen ağrı kesici romla tanıştım şuan kullanıyorum En azından Eu beta gelene kadar bu ağrı kesiciyle yola devam hocam

Oyla:

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
67
Cihaz Note 6 Pro üçüncü cihazım çünkü birincisini yakınıma satmam gerekti ikinci de çok ghost screnn oluştu bi arkadaşa yine ederin de zarar etmeden sattım yenisini aldım maddi olarak güçlü olsaydım mi 9t Pro alacaktım
Cihazı ilk aldıktan sonra sadece Root atıp 1 ay Stock romla kullandım dün eu roma geçtim bundan sonra darısı diğer rom ların başına

1 haftadır güncelleme gelmeyince OxygenOS yolculuk yaptım hocam iyi ki de yapmışım MIUI Tadında Android 10 tabanlı güzel bir rom

Rn8 cihaza sahibim Başta MIUI olmak üzere Aosp tonların yarısını denedim hastalığın ilk safhalarında Aosp den Miui veya Miuiden Aosp olmak üzere birçok Roma geçtim hastalığın son safhasında OxygenOS denilen ağrı kesici romla tanıştım şuan kullanıyorum En azından Eu beta gelene kadar bu ağrı kesiciyle yola devam hocam
Oxygen os için link var mı hocam benim cihaza göre var mı bakayım
Note 6 Pro cihazım

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
205
Sizin artık cihazınızı değiştirme zamanınız gelmiş hocam:P

Aaah ah nerde öyle bi abi :)
Desinki kardeşim ne zamandır aynı telefonu kullanıyosun al sana yeni telefon aldım hediyem olsun dese :D

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Cihaz Note 6 Pro üçüncü cihazım çünkü birincisini yakınıma satmam gerekti ikinci de çok ghost screnn oluştu bi arkadaşa yine ederin de zarar etmeden sattım yenisini aldım maddi olarak güçlü olsaydım mi 9t Pro alacaktım
Cihazı ilk aldıktan sonra sadece Root atıp 1 ay Stock romla kullandım dün eu roma geçtim bundan sonra darısı diğer rom ların başına

Oxygen os için link var mı hocam benim cihaza göre var mı bakayım
Note 6 Pro cihazım
Buyrun hocam.

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Aaah ah nerde öyle bi abi :)
Desinki kardeşim ne zamandır aynı telefonu kullanıyosun al sana yeni telefon aldım hediyem olsun dese :D
Keşke imkanım olsa be hocam, bizde gariban emekliyiz, bir ayağımız zaten çukurda...bu gidişle Max 3 ile mezara kadar giderim gibi görünüyor 8-| drunk~~

Oyla:

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
67
Buyrun hocam.
Teşekkür ederim sağolun
Rom linki sağlam ama fix linkleri ölmüş ama olsun isimleri belli başka kaynaklardan bulurum diye düşünüyorum

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286

Bir kaç SS atmanız mümkün mü

Oyla:

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Bir kaç SS atmanız mümkün mü

Ekran görüntüleri konuda mevcut hocam bakabilirsiniz.

Oyla:

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Güncellemenin durmasına sevindim açıkçası. Her hafta rom atmak da gına gelmişti. Eu rom dan başka rom da kullanmam. Hastalığımı yenmiş biri olarak aranızdan ayrılıyorum

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt