Yardım ORD ( Obsessive ROM Disorder ) Hastalığı ve tedavisi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Bilindiği üzere, tıbbi adı ORD ( Obsessive ROM Disorder ) olan hastalığın maalesef tedavisi yok ve bu kaşıntının azaltılmasının tek çözümü, cihazına devamlı farklı ROM'lar yükleyip, denemekten geçiyor....
Hatta öyle bir hastalıkki, çok iyi olan bir Rom'dan sıkılıp, başka bir rom'u denemeye kadar gidiyor...
Maalesef bende uzun yıllardır bu hastalığa muzdaripim ve tedavime iyi geleceğini bildiğim için de Xiaomi'ye geçtim....Benim Cihazımın daha çok yeni olması nedeniyle, fazla hareket şansım henüz mevcut değil ve haftalık Beta EU, kararlı global ve MIUIPro Rom'lar arası gidip geliyorum....

Bu hastalığa muzdarip bir çok kişinin varlığını biliyorum...her hafta Beta Rom'u yüklemek için beklemekte aynı hastalık, ancak henüz ilerlememiş olan safha da

Sizlerden ricam, hangi cihaza sahipsiniz ve bugüne kadar hangi Custom Rom'ları denediniz ve hangi sıklıkta sıkılıp, Rom değiştiriyorsunuz....Teşekkürler ve iyi kaşıntılar...8=)drunk~~happy~~

atarax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Hayatınızda yapmanız gereken değişikleri yapmadığınız/yapamadığını icin bu kendini rom vs takıntısı şeklinde boşalım sağlıyor,her türlü zorlanımlı hareketin altında birikmiş duygular var psikiyatriste gidin,8 liralık romun pesinde saatler harcamayın.

Oyla:

Darkblues

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
REDMİ NOTE 4
Konular
2
gerçekten bir hastalık ciddi bir durum

Oyla:

abuabu1221

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9 Se
Konular
40
Bilindiği üzere, tıbbi adı ORD ( Obsessive ROM Disorder ) olan hastalığın maalesef tedavisi yok ve bu kaşıntının azaltılmasının tek çözümü, cihazına devamlı farklı ROM'lar yükleyip, denemekten geçiyor....
Hatta öyle bir hastalıkki, çok iyi olan bir Rom'dan sıkılıp, başka bir rom'u denemeye kadar gidiyor...
Maalesef bende uzun yıllardır bu hastalığa muzdaripim ve tedavime iyi geleceğini bildiğim için de Xiaomi'ye geçtim....Benim Cihazımın daha çok yeni olması nedeniyle, fazla hareket şansım henüz mevcut değil ve haftalık Beta EU, kararlı global ve MIUIPro Rom'lar arası gidip geliyorum....

Bu hastalığa muzdarip bir çok kişinin varlığını biliyorum...her hafta Beta Rom'u yüklemek için beklemekte aynı hastalık, ancak henüz ilerlememiş olan safha da

Sizlerden ricam, hangi cihaza sahipsiniz ve bugüne kadar hangi Custom Rom'ları denediniz ve hangi sıklıkta sıkılıp, Rom değiştiriyorsunuz....Teşekkürler ve iyi kaşıntılar...8=)drunk~~happy~~
Bende de hep o kaşıntı vardı. Bu gün pixel exprince kurdum. (Eskiden MIUI 10 eu beta MIUI 10 global MIUI 11 Chima ve MIUI 11 eu beta kullandım) Memnun kaldım ama arkada mi room iniyor:D

Oyla:

Metin

(:
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Her seferinde ilk kurulum yapmaktan gına geldi, ama olmaz ki beynim bana emir veriyor o ilk kurulum yapılacak :D Nandroid'i duydum ama çok da sağlıklı olacağını düşünmüyorum.
Nandroid candır hocam, tavsiye ederim, sıkıntı olmaz yapılması gerektiği gibi yapılırsa.
Hayatınızda yapmanız gereken değişikleri yapmadığınız/yapamadığını icin bu kendini rom vs takıntısı şeklinde boşalım sağlıyor,her türlü zorlanımlı hareketin altında birikmiş duygular var psikiyatriste gidin,8 liralık romun pesinde saatler harcamayın.
Hiç bu açıdan düşünen olmadı sanırım sizden başka, teşekkür eder, bizi kurtarmanızı 4 gözle bekliyorum.
gerçekten bir hastalık ciddi bir durum
Orası aşikar hocam, tıbbi çözümü hastalığı bulaştıran üstad tarafından henüz paylaşılmadı.
Bende de hep o kaşıntı vardı. Bu gün pixel exprince kurdum. (Eskiden MIUI 10 eu beta MIUI 10 global MIUI 11 Chima ve MIUI 11 eu beta kullandım) Memnun kaldım ama arkada mi room iniyor:D
Mıuı candır hocam, aosp romlar da iyidir ama Mıuı başka bir şey, insan bi kez kullansın yeter, bırakamıyor.

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Bundan kurtuluş maalesef yok ama azaltmak mümkün, en azından bende cok ilerleme oldu, sadece Miui ve EU Beta, haftalık güncellemelerle Dozajımızı almak yeterli oluyor çok şükür

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk

Oyla:

DIYARBAKIR

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar bekir
Cihazım
13 ULTRA
Konular
13
Bundan kurtuluş maalesef yok ama azaltmak mümkün, en azından bende cok ilerleme oldu, sadece Miui ve EU Beta, haftalık güncellemelerle Dozajımızı almak yeterli oluyor çok şükür

Bi rom yüklüyorum, tamam bunda kalacağım diyorum mamafih 1 haftadan fazla kalamıyorum:)

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Bi rom yüklüyorum, tamam bunda kalacağım diyorum mamafih 1 haftadan fazla kalamıyorum:)
Valla ben kalıyorum EU Beta da, şu an için daha iyisi yok, başkalarını boşuna deneyip de, vaktimi harcayamam... Rom dan roma gezenlere de ayrıca Saygım sonsuz

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur