Rehber Optimize Edici ve Hızlandırıcı Modül

XSath

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Pocophone için geçerli olur mu acaba, bir de magisk üzerinden yüklenecek demişsiniz ama twrp ile değil mi yükleme yani?

XSath

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Halil
Cihazım
Pocophone F1
İnsttal bölümünden indirdiğiniz zip dosyasını secitektenn sonra alttaki sürgüyü sağa çekip flaşlayın ve dalvik temizleyip rebot diyin
Dalvikin amacı ne hocam optimizasyon değil mi?
Bu arada her yükleme sonrası magiski ben yeniden kuruyorum, twrp uçma ihtimaline karşı, buna gerek var mı?

Wisenky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Bilgehan
Cihazım
Mi 6
Dostlar , fde miui ile çok uyumu değil aosp kullanıyorsanız daha çok faydasını görebilirsiniz . Ayrıca fdenin cpu gpu optimizasyonu sizin kullanımınızı öğrenerek çalışıyor ve bu süreç gerektiren bir şey 2-3 hafta kullanan sabırlı kullanıcılar en çok faydasını görenler oldular ben 1.5ay sabrettim ancak bir şeyler oldu ancak o da aosp kullanırken

XSath

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Dostlar , fde miui ile çok uyumu değil aosp kullanıyorsanız daha çok faydasını görebilirsiniz . Ayrıca fdenin cpu gpu optimizasyonu sizin kullanımınızı öğrenerek çalışıyor ve bu süreç gerektiren bir şey 2-3 hafta kullanan sabırlı kullanıcılar en çok faydasını görenler oldular ben 1.5ay sabrettim ancak bir şeyler oldu ancak o da aosp kullanırken
Anladım hocam o zaman gerek yok, peki şu her yüklemede twrp gitmesin diye magiski kurmak doğru mu, bunun için konu açmak istemiyorum, muhabbeti açılmış iken, buradan sorayım.

Amed

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Hakan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Dalvikin amacı ne hocam optimizasyon değil mi?
Bu arada her yükleme sonrası magiski ben yeniden kuruyorum, twrp uçma ihtimaline karşı, buna gerek var mı?
Bende tam olarak bilmiyorum iyi bişey düşünüyorum yapmakta fayda var. Yeni rom kurmadığınız sürece magiski tekrar kurmanıza gerek yok mödül yüklerken sorun cıkma ihtimaline karşı yedekleme almanız yeterlidir

Üst Alt