Rehber Optimize Edici ve Hızlandırıcı Modül

raqli001

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
ilqar
Cihazım
redmi note 4 x
guzel sukar almissiniz midoya gore 89570 ama bataryada bir fark yok demiwsiniz yani performans artan zaman hem isinma hemde batarya tuketiminde fazla inme olur bana gore boyle ama deneyecegim sunda aosp aex 5.8 kuruyorum+franko r19 boyle bir sitemde tanitdiginiz modul olurmu ?

Zeus001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Berkan
Cihazım
Redmi 4X
Meslek
Öğrenci
guzel sukar almissiniz midoya gore 89570 ama bataryada bir fark yok demiwsiniz yani performans artan zaman hem isinma hemde batarya tuketiminde fazla inme olur bana gore boyle ama deneyecegim sunda aosp aex 5.8 kuruyorum+franko r19 boyle bir sitemde tanitdiginiz modul olurmu ?
Wisenky hocamızın incelemesini okurasınz tam olarak ne işe yaradığını anlayabilirsiniz :
İnceleme - FDE.AI [4.0][UPDATED]

osmancan71

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Osman
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Memur
Optimize etmek ayri boostlamak ayri.

Mesela bir oyunu 1070 gtx ile frane drop ile oynarken gelen guncelleme ile akici şekilde oynamaniz oyunun optimize edilmesinin sonucudur :)

Zeus001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Berkan
Cihazım
Redmi 4X
Meslek
Öğrenci
Optimize etmek ayri boostlamak ayri.

Mesela bir oyunu 1070 gtx ile frane drop ile oynarken gelen guncelleme ile akici şekilde oynamaniz oyunun optimize edilmesinin sonucudur :)
tabiki zaten biz de hızlandırma dediğimizde cihazın uçması gibi bir beklenti olmamalı :)

osmancan71

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Osman
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Memur
Hatta bu optimizasyon batarya icin iyi bile olabilir. Sonuçta ihtiyac duydugu performansi elde edemez ise daha fazla yuklenerek cihaza batarya harcayabilir

Zeus001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Berkan
Cihazım
Redmi 4X
Meslek
Öğrenci
Hatta bu optimizasyon batarya icin iyi bile olabilir. Sonuçta ihtiyac duydugu performansi elde edemez ise daha fazla yuklenerek cihaza batarya harcayabilir
bu mödülde bataryada bir fark göremedim ki çoğu farkın olmadığını söylüyor size öyle diyebilirim

osmancan71

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Osman
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Memur
bu mödülde bataryada bir fark göremedim ki çoğu farkın olmadığını söylüyor size öyle diyebilirim
Yok ben batarya için tereddüt eden arkadaslara hitaben yazdim :D ztn konusunu okuyorum suan, buyuk bi artis yok denilmis normal. Artis cok hissedilir degilse, bataryayi hissetmekte pek mümkün degil bir suru degiken var iken...

Üst Alt