Haber Oppo Türkiye'de

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Apple'ın ben de kolay kolay piyasadan silineceğine inanmıyorum. Otomotiv sektöründe VW ne ise, telefonda da Apple öyle. ikinci el otomobil pazarında golf, passat peynir ekmek gibi satar ve değer kaybetmez. Iphonelar da aynı.
Hayatımda hiç Iphone kullanmadım, kullanmayı da düşünmüyorum. Daha çok teenage kızlara hitap eden bir marka.

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Huawei ve Xiaomi düşük bir ihtimal Samsung

Bu yazdıklarına inanıyor musun ?

Her şey tasarım değil,ilk çentik işini sharp yaptı ama onu kimse kaile almadı :) Apple yapınca iş değişti Yes~~

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Her şey tasarım değil,ilk çentik işini sharp yaptı ama onu kimse kaile almadı :) Apple yapınca iş değişti Yes~~
kaile değil....Kâle 8=)haha--haha--

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

dogukan.dw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Instagram'da Admin
Konular
77

Şuan tüm dünya ekonomik krizde.iPhone fiyatları sadece Türkiye'de değil tüm dünyada aldı başını gitti.Yurtdışındaki iPhone XS Max incelemeleri falan izliyorum.Yorumlarda bile millet 1100 dolar 1200 doları çok görür olmuş.O yüzden farklı telefon markalarına yöneliyor yabancılar bile.Apple her sene ürettiği telefonu kat kat daha pahalıya satarsa sadece Türkiye değil hiçbir ülke vatandaşı almaz,alamaz.Bu seneki iPhone XS Max en düşük modeli bile 9.000 TL falandı.Seneye 11.000 olur , sonraki sene 13.000 diye gider.Bunu birde dolara vurduğun zaman yabancılar hiç almaz.Yabancılar bir telefona bizim türk milleti gibi maaşından fazla para verecek kadar mal değil.2000 dolar olacak bir iPhone'ye para vermezler.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Klavyenin metin düzeltme lobisi yapıyor bu işi haha--haha-- (Her hataya bir lobi bulmak zorundayız)
Takılıyorum hocam...zaten herkes kaale diye telaffuz ediyor...sarmısağa da herkes sarımsak diyor....

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
iphonelar çin yerine amerikada üretilse hiç satılmaz. aslında çin abdnin huawei restine karşı, üretmiyorum lan senin iphonenu git başka ülkede ürettir dese :)

alf0606

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
34
Bi sonraki cihazım oppo olur önceden çok ilgim vardı zaten bu markaya güzel cihazlar yapıyorlar

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Arkadaşlar, Apple her ne kadar hisse kaybı yaşıyor olsa da bir çok telefon firmasını cebinden çıkartır hala. Fiyat performans olayına girmiyorum. O konu dışı. Gelipte bana üçte biri fiyatına olan android telefonlarla aynı güçte demeyin, biliyorum. Konuya dönersek, Apple,Nokia gibi değil. Zamanında Symbian işletim sistemi ile Nokia hem Samsung'un Bada ve javasina hemde diğer tüm telefonlara nefes aldırmıyordu. Ama Nokia yı bitiren Samsung veya Apple değil ANDROİD oldu. Şuan ise android ve ios kapışması var. Günün birinde ki bence yakındır, devrim niteliğinde bir işletim sistemi yapılırsa ve Apple veya başka firmalar yeniliğe ayak uyduramazsa batar. Onun dışında ne Xiaomi ne huwaei ne de Samsung apple'i tarihe gömemez...

Üst Alt