Yardım OPERASYON MASASINDA KALAN TELEFONUM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

natalius

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
mi 5s
Konular
18
Telefonum 375919 kabul nosu ile 29.03.2018 de servisinize girdi.Şikayet sim kartın içeride kalması(başka en ufak sorunu yok herşeyi çalışıyor zaten 27.03.2018 alındı).Cihazın servis teknisyenince içi açılmış, sim kartın çıkarılmış olduğu 31.03.2018 tarihinde eklenen ekspertiz fotolarından anlaşılıyor.Ancak şu ana kadar tarafıma bir bilgi verilmedi, arayan yok soran yok ama siz arayınca sizi fırçalayan, azarlayarak konuşan mh niz mevcut. Cihaz öylece açık vaziyette ameliyat masasında ortada kalan hasta misali bekliyor. Neyi bekliyoruz ne amaçlıyorsunuz anlamadım.Sizden cevap bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleme:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Forum kuralları gereğince Konu başlığının tamamının büyük harf ile açılması yasak ! Dikkat ediniz lütfen.
Örnek Konu Şablonu

Soru cevabına gelince daha geleli 3 gün olmuş ve bu 3 gün iş günü bile değil araya cumartesi pazar girmiş biraz erken davranmadınız mı, resmi süre 20 gün ?
İnsanlar forumu yanlış anlıyor herhalde ya da iyi niyet suistimal ediliyor çözülemeyen sorunlar yazılır genelde fakat cantara hocam birkaç sorunu delta servis ile konuşarak çözdü sonra her servise gönderen konu açmaya başladı

natalius

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
mi 5s
Konular
18
Sizde Delta servis çalışanı veya sahibi Şafak beyin akrabasısınız galiba.Ne yazdığımı anlamadığınız aşikar.Webden takip ettiğimde cihazın içindeki(tek sıkıntısı bu) sim kartın çıkarılmış ve ekspertiz yapılmış olduğu fotoğraflarla belirtilmiş.Pekiyi cihazı toplayıp kapamak 20 günmü sürecek ?Bakın savunduğunuz firmanın kapısında Türkiye'de hiçbir teknik serviste görmediğim iki güvenlik görevlisi var sizce niye?Sorunuzn cevabı bu olmasın:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt