Rehber OnePlus VoLTE - VoWifi / Oneplus 8 Serisi Desteklenmektedir

• Konbuyu başlatan Zenex
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 130
  • Görüntüleme 20K

uyducu39

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ufuk
Cihazım
oneplus 8t
Konular
1
Turk Telekom'da denendi sonuç veriyor. Eskiden nasıl olmuyordu anlamadım.

Çok teşekkür ediyorum Zenex hocam.

OnePlus 8T TT Mobile ok.

ooemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Huawei
Konular
7
Oneplus 9 da Vowifi çalışıyor ama Volte logosu vs gözükmüyor.
Acaba bulunduğum bölge ile alakası varmıdır ?
Wifi ile ağa bağlanınca VoWifi logosu beliriyor kapatınca Volte yazısı belirmiyor . Vodafone kullanıyorum Germany Volte Vodafone sup0 ve sup1 leri altif ettim

bora2004

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğur
Cihazım
mi 8
Konular
0
herkese merhaba, sıfır oneplus 8 kvk garantili türkiye cihazı satın almak istiyorum. sorum şu. volte ve vowifi özelliklerini kullanabilmek için bu konu başlığındaki işlemleri yapmak zorundamı yım ? android 11 'e cihazımı guncellemek de istiyorum. bilgi ricasıyla. tesekkurler selamlar saygılar.

Kingztanbul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tekin
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
0
herkese merhaba, sıfır oneplus 8 kvk garantili türkiye cihazı satın almak istiyorum. sorum şu. volte ve vowifi özelliklerini kullanabilmek için bu konu başlığındaki işlemleri yapmak zorundamı yım ? android 11 'e cihazımı guncellemek de istiyorum. bilgi ricasıyla. tesekkurler selamlar saygılar.

Modem ayarı yapmanız gerekir gene. Oneplus malesef Türk operatör ayarlarını yazılımda tutmadığı için böyle Manuel ayar yapmak gerekiyor.

brylcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bora
Cihazım
Miband4
Konular
0
Merhabalar,
Öncelikle konuya emeği geçenlere çok teşekkür ederim.
Android 10 varken PDC ile rahatlıkla yapıyordum, lakin 11'e geçince işlemler uzayınca biraz tereddütte kalıyorum yapıp yapmak arasında.
OP7 kullanıyorum hali hazırda. Akşam denemek istiyorum. lakin iki sorum olacak. Zenex hocamın hazırladığı dosyayı kullandıktan sonra PDC ile yine Android 10'daki gibi ayarları yapmamız gerekecek mi, yoksa her şey hazır olarak mı gelmeli? Diğer sorum ise, velev ki başarılı olamadım, telefonun brick olma ihtimali var mıdır?
Sağlıklı günler,

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Merhabalar,
Öncelikle konuya emeği geçenlere çok teşekkür ederim.
Android 10 varken PDC ile rahatlıkla yapıyordum, lakin 11'e geçince işlemler uzayınca biraz tereddütte kalıyorum yapıp yapmak arasında.
OP7 kullanıyorum hali hazırda. Akşam denemek istiyorum. lakin iki sorum olacak. Zenex hocamın hazırladığı dosyayı kullandıktan sonra PDC ile yine Android 10'daki gibi ayarları yapmamız gerekecek mi, yoksa her şey hazır olarak mı gelmeli? Diğer sorum ise, velev ki başarılı olamadım, telefonun brick olma ihtimali var mıdır?
Sağlıklı günler,
PDC Kullanmayacaksınız, sadece bu tool başka bir şeye gerek yok. Hayır brick olma ihtimali yok

Üst Alt