Rehber Oneplus Nord Twrp

digitech

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E.Asker
Cihazım
Note 5 pro
Konular
3

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
telefon için custom rom gören oldumu aosp olmayan

ozturk1394

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
1
Yükleyebilirsiniz hocam.
Öncelikle play store uygulamasından linkteki uygulamayı indiriniz.
Uygulamayı indirip, kurup, izinler verildikten sonra istediğiniz romun full paket halini indirip kurabilirsiniz.

(İndirmiş olduğunuz uygulamanın ayarlarından Gelişmiş Mod'u aktif ediniz)
Hocam Global Roma bu programla geçiş yaptım şuan sürüm 10.5.9 ama şimdi ne eu Roma nede Hint romuna geçemiyorum, cihaz güncel diyor ve rom değiştirmiyor aceba boot kilidinin açık olması etkilermi ayrıca ne Volte nede Vowifi aktif edemedim konu hakkında bilginiz varmı,, teşekkürler

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Hocam Global Roma bu programla geçiş yaptım şuan sürüm 10.5.9 ama şimdi ne eu Roma nede Hint romuna geçemiyorum, cihaz güncel diyor ve rom değiştirmiyor aceba boot kilidinin açık olması etkilermi ayrıca ne Volte nede Vowifi aktif edemedim konu hakkında bilginiz varmı,, teşekkürler
Ayarlardan Gelişmiş Mod aktif ediniz ve romun full paket olanını indiriniz.

ozturk1394

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
1
İndirdiğiniz rom, güncel romun sürümünden düşük ise yükleyemezsiniz.
İyi ama her ikiside 10.5.9, sadece sonları AA,BA,DA sürüm eski olmaz diye düşünüyorum ama manuel yüklemede aynen dediğiniz gibi daha eski sürümü yukleyemezsiniz yazıyor, bunun bir yolu yokmu peki Xiaomi de boot kilidi açık olunca rollback olmayan romlarda dönüş vardı, kullandığım rom AA ve sorunlar var, yeni güncelleme mi bekleyeceğiz yani

digitech

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E.Asker
Cihazım
Note 5 pro
Konular
3
İyi ama her ikiside 10.5.9, sadece sonları AA,BA,DA sürüm eski olmaz diye düşünüyorum ama manuel yüklemede aynen dediğiniz gibi daha eski sürümü yukleyemezsiniz yazıyor, bunun bir yolu yokmu peki Xiaomi de boot kilidi açık olunca rollback olmayan romlarda dönüş vardı, kullandığım rom AA ve sorunlar var, yeni güncelleme mi bekleyeceğiz yani
Ayarlar/sistem/sistem güncellemesi/ üstteki çarka tıklayıp yerel yükseltmeden romu seçin yüklenmesi lazım.

ozturk1394

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
1
Ayarlar/sistem/sistem güncellemesi/ üstteki çarka tıklayıp yerel yükseltmeden romu seçin yüklenmesi lazım.
Aynen dediğiniz gibi yapıyorum ama daha eski sürüm yüklenemez yazıyor ve yüklemiyor, halbuki 10.5.6 da romlar arası geçiş yapabiliyordum, şimdi izin vermiyor, bu durumda yeni güncelleme yüklerken iki kere düşüneceğiz sanırım. Bilgisayar ile rom yükleme olayı yokmu aceba Xiaomi den geçtim sanırım pişman olacağız, sürekli hata yakalandı ikazı veriyor ama geri bildirimi otomatik olarak yapmıyor,
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar, konu dışı ama ne kadara aldınız acaba ?
Merhaba 3450 ye aldım, pocof2pro verip aldım ama pişmanım diyebilirim.

Üst Alt