Karşılaştırma Oneplus 9R vs Mİ 11T sizce hangisi ideal?

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Oneplus 9 serisi, şarj konusunda üzüyor biraz. Ama sorunsuz kayıt işlemi ve işletim sistemindeki stabilite için tercih edilebilir.
Sadece 9 serisi mi :D Tüm oneplus serileri şarjı hüüüp diye çekiyor valla :D

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Şuan mi11t cihazım var gayet güzl memnunum amaa oneplus hep merakım var oneplus 9r bütceme uygun geldi sizce daha iyi mi olur yoksa hüsrana mı düşerim ?
Oneplus 9r dan başka oneplus model tavsiyelerine açığım hocalarım
MIUI arayüzü daha güzel alısamayabılırsın ben 1 ay kullandım denedim olmadı. Hataları olsada MIUI güzel emuı gibi bir arayüz olsa düşünme derdim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tam tersi olması lazım. Benim kullandığımda çok iyiydi şarj oneplus in genelıde öyle diye biliyorum

Son düzenleme:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
MIUI arayüzü daha güzel alısamayabılırsın ben 1 ay kullandım denedim olmadı. Hataları olsada MIUI güzel emuı gibi bir arayüz olsa düşünme derdim

Tam tersi olması lazım. Benim kullandığımda çok iyiydi şarj oneplus in genelıde öyle diye biliyorum
Bende açıkça sarj süresini merak ediyorum 7,5 saat ekran gören ve üstüne 18 sarj kalan gördüm

Nassiii oluyor o :)

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Bende açıkça sarj süresini merak ediyorum 7,5 saat ekran gören ve üstüne 18 sarj kalan gördüm

Nassiii oluyor o :)
OnePlus kullanan bir çok arkadaşım şikayetçi örneğin OnePlus 7t kullanan arkadaşım var şarjım günü çıkarmıyor diyor. 6t kullanan arkadaşım da aynısını söylüyor özelliklerine baktığımızda o özelliklere koydukları pil gücüde ortada :D Bende sd 732g li cihaz kullanıyorum pil gücüm neredeyse 2 katı ikisininde :D Ve ekran açık süresi 8 9 saat alıyorum :D Bundan önce ki telefonumda rn8 pro idi aosp rom ile 12 saat ekran açık süresi aldım :D Siz 7,5 saat gibi basit sürelerden bahsediyorsunuz :D Bana az bile geliyor 7,5 saat ekran açık süresi. Buyrun konusuda burada 12 saat ekran açık süresi gördüğüm rom'un;

Not; asla oneplus kötüleme niyetinde değilim aksine bende oneplustan yanayım :D Hatta oneplus Türkiyede değilken bile deli gibi takip ediyordum bu cihazı. İşlemciyi bu kadar harika yapıp bataryayı düşük tutmaları beni üzüyor. Çünkü günlük hayatta çok fazla telefon kullanan birisiyim özellikle işim gereği bu yüzden iphone bile almıyorum imkanım olsa dahi şarj en önemli şey benim için açıkçası

Son düzenleme:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
OnePlus kullanan bir çok arkadaşım şikayetçi örneğin OnePlus 7t kullanan arkadaşım var şarjım günü çıkarmıyor diyor. 6t kullanan arkadaşım da aynısını söylüyor özelliklerine baktığımızda o özelliklere koydukları pil gücüde ortada :D Bende sd 732g li cihaz kullanıyorum pil gücüm neredeyse 2 katı ikisininde :D Ve ekran açık süresi 8 9 saat alıyorum :D Bundan önce ki telefonumda rn8 pro idi aosp rom ile 12 saat ekran açık süresi aldım :D Siz 7,5 saat gibi basit sürelerden bahsediyorsunuz :D Bana az bile geliyor 7,5 saat ekran açık süresi. Buyrun konusuda burada 12 saat ekran açık süresi gördüğüm rom'un;

Not; asla oneplus kötüleme niyetinde değilim aksine bende oneplustan yanayım :D Hatta oneplus Türkiyede değilken bile deli gibi takip ediyordum bu cihazı. İşlemciyi bu kadar harika yapıp bataryayı düşük tutmaları beni üzüyor. Çünkü günlük hayatta çok fazla telefon kullanan birisiyim özellikle işim gereği bu yüzden iphone bile almıyorum imkanım olsa dahi şarj en önemli şey benim için açıkçası
Bende çok merak ediyorum ve sürekli takip ediyorum level anca yükseliyor benimde ama işte benimde düşüncem işim gereği batarya konum,wifi,bluetueth 8 saat durmadan açık ve çok pil tüketiyor bundan endişeliyim bende 4500 mah ne kadar götürür derdiindeyim açıkçası :D

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
7 serisi şarj konusunda çok sıkıntılıydı zaten. 7tye göre şarj değerlendirmeyin. Sorunuzun cevabı için youtubeda battery drain test izleyebilirsiniz hocam. İlla ki vardır.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
7 serisi şarj konusunda çok sıkıntılıydı zaten. 7tye göre şarj değerlendirmeyin. Sorunuzun cevabı için youtubeda battery drain test izleyebilirsiniz hocam. İlla ki vardır.
İzlicem hocam teşekkürler

Fiyatına göre çok iyi performans veriyor 12/256 ama pile gelirsek muamma.Oneplus ta ta rom atılabiliyor mu acaba

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Şuan mi11t cihazım var gayet güzl memnunum amaa oneplus hep merakım var oneplus 9r bütceme uygun geldi sizce daha iyi mi olur yoksa hüsrana mı düşerim ?
Oneplus 9r dan başka oneplus model tavsiyelerine açığım hocalarım
Birbirlerine yakın cihazlar,panel olarak 11T biraz daha iyi işlemci olarak da Oneplus daha iyi,tercih meselesi.
Ama ben OnePlus tercih ederdim.

Üst Alt