Soru OnePlus 8T Hala Alınır mı?

Tecno

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1
Önceki cihazım Poco X3 NFC idi, OnePlus 8T'ye geçtikten sonra stabilite, hız, akıcılık, malzeme kalitesi ne olduğunu anladım,, pil anlamında 6-7 saat arası ekran süresi alıyorum, oyun oynamıyorum, aldığımdan günden beri bir kez takılmaz mı şişmez mi cihaz hiç sorun yaşamadım, KB2000 (Çin versiyonu kullanıyorum) Poco X3 NFC'de de 120 Hz vardı ancak tam anlamıyla veremiyordu, ekran çamur gibi cansızdı, ayrıca 8T'nin bence muaazzam Amoled ekranı var force 120 Hz ile mükemmel deneyim sunuyor, arayüz oldukça sade ve basit, kamera anlamında herkesin yakındığı nokta burası aslında, kamera bence beklentilerle alakalı ben günlük kullanımda bir eksikliğini hissetmedim zaten çok aktif kamera ile işi olan bir insan değilim ancak sıradan bir kullanıcı için gayet yeterli diyebilirim. 65W hızlı şarza alıştıktan sonra başka cihazlar kağnı gibi geliyor. Şebeke konusuna gelecek olursak OnePlus 8T'nin bir serisinde Avrupa modellerinde özellikle problem vardı ancak yeni avrupa model cihazlarda bu sorunu duymadım ancak garanti olsun derseniz Çin versiyonu alabilirsiniz.

Üst Alt