Soru OnePlus 8T Hala Alınır mı?

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Bazı sebeblerden dolayı Redmi note 9 pro'dan OnePlus 8T'ye geçmeyi düşünüyorum, 8T hâlâ alınır mı? Bütçe olarak en fazla 5 bin TL'ye çıkabilirim, kullananlar var mı cihazı? Önerir misiniz yoksa bu fiyata başka cihaz önerisi olan var mı?

Son düzenleme:

test4412345

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
TEST
Cihazım
xiaomi mi9t
Konular
0
Bazı sebeblerden dolayı Redmi note 9 pro'dan OnePlus 8T'ye geçmeyi düşünüyorum, 8T hâlâ alınır mı? Bütçe olarak en fazla 5 bin TL'ye çıkabilirim, kullananlar var mı cihazı? Önerir misiniz yoksa bu fiyata başka cihaz önerisi olan var mı?
hocam ben kullanıyorum çoğu samsung amiral gemisi xiaomi hepsine kafa tutar iphone nin androidi diyebiliriz hız performans ve yazılım süper hocam imei atma isi kolay kendin halledebilirsin biraz video izleyerek uzun süreli kullanabileceğiniz cihazdır hocam

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
hocam ben kullanıyorum çoğu samsung amiral gemisi xiaomi hepsine kafa tutar iphone nin androidi diyebiliriz hız performans ve yazılım süper hocam imei atma isi kolay kendin halledebilirsin biraz video izleyerek uzun süreli kullanabileceğiniz cihazdır hocam
Teşekkürler hocam, çok inceleme yaptım, neredeyse her yönden üstün bir cihaz, en kısa sürede ona geçiş yapacağım.

test4412345

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
TEST
Cihazım
xiaomi mi9t
Konular
0
Teşekkürler hocam, çok inceleme yaptım, neredeyse her yönden üstün bir cihaz, en kısa sürede ona geçiş yapacağım.
İsabetli bi tercih yapmış olursunuz hocam herhangi bi sorunu sıkıntısı yok cihaz sorunsuz arayüzünden sıkılabilirsiniz onu da launcher ya da romlarla halledebilirsiniz

snn53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
mi10t
Konular
9
Peki arkadaşlar 8T alacak olan hangi modeli almali, çin avrupa hindistan 3-4 modeli var avrupa olanlarin bantlari ulkemize uygun ama sebeke problemimi oluyomuş ne oluyomuş, kesin bilgisi olan bu konuyu açiklayip bizide aydinlatabilirmi ??? En sorunsuz versiyonu hangisi ?

aydn_m

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aydın
Konular
0
Peki arkadaşlar 8T alacak olan hangi modeli almali, çin avrupa hindistan 3-4 modeli var avrupa olanlarin bantlari ulkemize uygun ama sebeke problemimi oluyomuş ne oluyomuş, kesin bilgisi olan bu konuyu açiklayip bizide aydinlatabilirmi ??? En sorunsuz versiyonu hangisi ?
Aralarında özellik olarak hiç bir fark yok saadece Avrupa modelde bir kaç 5g bandı farklı başka hiçbir fark yok. Ben Avrupa model kullanıyorum hiç şebeke problemi yaşamadım.

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Aralarında özellik olarak hiç bir fark yok saadece Avrupa modelde bir kaç 5g bandı farklı başka hiçbir fark yok. Ben Avrupa model kullanıyorum hiç şebeke problemi yaşamadım.
Hocam cihazda stabilite olarak bir sorun var mı, beğenmediğiniz, eksik, sıkıntılı bir yönü.

snn53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
mi10t
Konular
9
Yani en alınabilir modeli avrupa diye duşunuyorum bende cunku otekiler tr de 5g calistirmaz muhtemelen. Ama ilanlardaki telefonlarda şebeke sorunu olmayan modeller olarak kb2000 ve kb2001 modellerini soyluyolar. Kafa kariştiriyo bu, avrupa olanlari kb2003 cunku

Üst Alt