Recovery OnePlus 8T ColorOS - TWRP 3.5.1 - v21.5.28 Tek Tuş Yükleme Aracı

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Twrp Recovery Yükleme
1. İşlemlere başlamadan önce bootloader kilidinin açık (bootloader unlock) olması gerekmektedir
2. OnePlus USB driverları kurun
3. Ayarlar - ek ayarlar - geliştirici seçeneklerinden Usb hata hata ayıklamayı aktif edin.
4. TWRP yükleme aracını indirin ve zip dosyasından çıkarın.
5. TWRP dosyasını indirin, zip içinden çıkarın ve C dizinine kopyalayın ( zip şifre : miuiturkiye.net)
6. twrp-yukleme-araci.zip içindeki "
残芯专用TWRPRecovery刷入工具Win版V2.0" dosyasına çift tıklayarak çalıştırın
7. 1 numara ile işaretlenmiş TWRP dosyası seç yazan bölümden C içerinde taşıdığınız TWRP dosyasını gösterin seçim yapın.
8. Telefonunuzu kapatıp ses kısma ve güç tuşlarına basılı tutarak fastboot moduna alın.
9. Fastboot modundaki telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın.
10. 2 numara ile işaretlenmiş olan yükleme butonuna tıklayın.
11. Telefonunuz TWRP ile açılacaktır.

Bu yüklenen TWRP tek seferlik yükleniyor. Yani TWRP'den çıktıktan sonra orijinal recovery'e geri dönecektir. TWRP'yi kalıcı hale getirmek için dil seçiminden dili İngilizce yapın, TWRP/Advanced/Onekey Inject TWRP seçeneğini kullanabilirsiniz.

2021-05-11_22-26-53-png.149375

Özellikler :
- ColorOS sistemine özel, Oxygen romda kullanmayın
- ADB Sideload çalışmakta
- Data şifre çözme çalışıyor
- Debug çalışıyor

Tüm sorumluluk size aittir.

Zip şifresi : miuiturkiye.net
TWRP Yükleme aracı : Dosya Yükle
OnePlus 8T ColorOS TWRP 3.5.1 Download / İndirme Bağlantısı : Dosya Yükle

Proposition Joe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Proposition
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Konular
0
twrp ile şimdiye kadar denediklerim
  • nikgapps flashladım maalesef başarılı değil işlem , sideload ile denemedim bir ihtimal çalışabilir ancak sideload'ın coloros'da persisti götürdüğü söyleniyor deneyecek kişi dikkatli olsun
  • magisk flashladım maalesef o da başarılı değil. vbmeta flashlanması gerek muhtemelen yine.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Hocam eline sağlık, twrp kurduktan sonra volte açma şansımız varmı color os da

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
root atıp voenabler modülünü flashlayın magiskten ikisi de açılıyor.
Teşekkür ederim hocam bootloader kilidi açarken cihaz sıfırlanır mi bilginiz varmı? Birde hocam Türkçe sorununa çözüm buldunuz mu acaba

Proposition Joe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Proposition
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Konular
0
Teşekkür ederim hocam bootloader kilidi açarken cihaz sıfırlanır mi bilginiz varmı? Birde hocam Türkçe sorununa çözüm buldunuz mu acaba
Bl açıldıktan sonra cihaz sıfırlanır. Türkçe sorununa yakın zamanda çözüm gelecek gibi değil zaten sistemi biz çevirelim dedik ama sadece ayarlar kısmında çevrilecek 8 bin satır var bunun altından kalkmak güç maalesef bizim tarafımızda bitti gibi bir şey o proje başka arkadaşlar denemek isterse bilmiyorum

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Bl açıldıktan sonra cihaz sıfırlanır. Türkçe sorununa yakın zamanda çözüm gelecek gibi değil zaten sistemi biz çevirelim dedik ama sadece ayarlar kısmında çevrilecek 8 bin satır var bunun altından kalkmak güç maalesef bizim tarafımızda bitti gibi bir şey o proje başka arkadaşlar denemek isterse bilmiyorum
Zaten telefonu ve terimleri ezbere bildiğim için ve giriş seviyesi İngilizcem olduğu için benim için çok önemli değil dil konusu.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Hocam bir sorum olacak size, rom Türkçe çeviri işlemi nasıl yapılıyor? İngilizcesi iyi olan bir arkadaşım ile yapmak istiyoruz. Bu işlemin ana programı nedir? Vakitden yana sıkıntımız yok.

Üst Alt