Soru OnePlus 7T Pro McLaren Edition

Ademg23

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem GVRCN
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
29
Herkese merhabalar.
Mi 9T cihazımdan OnePlus 7T Pro McLaren edition cihazıma geçmiş bulunmaktayım. Xiaomi kullanırken tüm, robot, twrp, bootloader vs hepsini biliyordum fakat OnePlus markası için de bu bilgilere ihtiyacım var bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? çok teşekkür ederim herkese iyi forumlar.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
By.TRabZonLu™ konuyu gördüğünde müsait bir zamanda bilgilendirebilir belki sizi. Kendiside Oneplus markasıma geçmişti.

Onun haricinde internette bol kaynak oladuğunu düşünüyorum. Buradan cevaplar gelene kadar, biraz araştırma yapabilirsiniz.

Ademg23

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem GVRCN
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
29
By.TRabZonLu™ konuyu gördüğünde müsait bir zamanda bilgilendirebilir belki sizi. Kendiside Oneplus markasıma geçmişti.

Onun haricinde internette bol kaynak oladuğunu düşünüyorum. Buradan cevaplar gelene kadar, biraz araştırma yapabilirsiniz.
Öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim fakat internette yeteri kadar bilgi bulamadım karar verdim ki MIUI Türkiye ailesi benim için en iyisi olmaya devam edecek

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Herkese merhabalar.
Mi 9T cihazımdan OnePlus 7T Pro McLaren edition cihazıma geçmiş bulunmaktayım. Xiaomi kullanırken tüm, robot, twrp, bootloader vs hepsini biliyordum fakat OnePlus markası için de bu bilgilere ihtiyacım var bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? çok teşekkür ederim herkese iyi forumlar.
archesm bu konuda daha bilgili hocam işlerindem dolayı henüz root ve twrp hiç kurmadım

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
archesm bu konuda daha bilgili hocam işlerindem dolayı henüz root ve twrp hiç kurmadım

Estağfurullah hocam,
McLaren Edition modelleri diğer modellere göre biraz daha sıkıntılı bir model. Twrp nin kalıcı veya tek seferlik olarak kurulumları olabiliyor. Kurulumlardan sonra tekrar twrp kurmanız gerekebiliyor. A/B partisyonlarını kullanmak gerekiyor. Unofficial ve Official twrp de format data ve decryption çalışmıyor Bunların çözümü de biraz meşakatli bir durum.

Çok yatkın değilse, Oneplus da twrp ve root çok tavsiye etmiyorum hocam.

* Unlocking your bootloader will render your phone unable to take OTA updates! But currently, unlocking the bootloader will wipe your data and also a recovery.img needed for the OTA updates.
( Kısaca, Bootloader kilidinizi açmanız tüm verilerinizi silecektir ve Ota üzerinden gelen güncellemeleri alamayacaksınızdır.)

*With this version of the OnePlus Pro 7T being carrier-locked, you must of course follow different procedures than a typical unlocked phone. And because OnePlus thinks they are special somehow, you also have to obtain an unlock code for the bootloader
( Kısaca, T mobile versiyon ise bootloader kilidini açmak için özel bir kod gerekmektedir.Bu kodu T mobile den alabilirsiniz )

Ademg23

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem GVRCN
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
29
Estağfurullah hocam,
McLaren Edition modelleri diğer modellere göre biraz daha sıkıntılı bir model. Twrp nin kalıcı veya tek seferlik olarak kurulumları olabiliyor. Kurulumlardan sonra tekrar twrp kurmanız gerekebiliyor. A/B partisyonlarını kullanmak gerekiyor. Unofficial ve Official twrp de format data ve decryption çalışmıyor Bunların çözümü de biraz meşakatli bir durum.

Çok yatkın değilse, Oneplus da twrp ve root çok tavsiye etmiyorum hocam.

* Unlocking your bootloader will render your phone unable to take OTA updates! But currently, unlocking the bootloader will wipe your data and also a recovery.img needed for the OTA updates.
( Kısaca, Bootloader kilidinizi açmanız tüm verilerinizi silecektir ve Ota üzerinden gelen güncellemeleri alamayacaksınızdır.)

*With this version of the OnePlus Pro 7T being carrier-locked, you must of course follow different procedures than a typical unlocked phone. And because OnePlus thinks they are special somehow, you also have to obtain an unlock code for the bootloader
( Kısaca, T mobile versiyon ise bootloader kilidini açmak için özel bir kod gerekmektedir.Bu kodu T mobile den alabilirsiniz )

Hocam çok teşekkür ederim Allah razı olsun son bir sorum olacaktı biliyorsunuz bu telefonda 2 adet hoparlör var stereo olmak üzere. Ben pubg oynarken üst hoparlörden ses gelmesini istemiyorum sadece alt hoparlörden gelsin istiyorum bunun için bir çözüm var mı ?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Ademg23,

Maalesef bilgim yok hocam tek hoparlöre nasıl geçilir. Herkes stereo ister siz monoya düşürmek istiyorsunuz headbang~~drunk~~

Üst Alt