Haber OnePlus 7

OnePlus, 7 serisi telefonlari icin 14 Mayis ta duzenleyecegi etkinligin, simdiye kadar duzenledigi en buyuk etkinlik olacagini acikladi. New York, Londra ve Bangalore da eszamanli duzenlenecek etkinlikte 5G destekli OnePlus 7 Pro da tanitilacak.

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Xiaomide cok telefon var kimisi yuksek kimisi dusuk degerli. Bu sar olayi cok konusuldu o yuzden uzun uzun yazmayacagim. Zaten ya bir nesil olarak bu sar dan dolayi patlayacagiz ya da bosuna endiseleniyoruz.

En kötüsünü düşünelim,elin ğavuru bu sar ile bizi kısırlaştırmak ve dünya nüfusuna Müslüman olarak katkı yapmamızı engellemek ister patlamak çok uçmak olmuş hocam:D:D
Selametle

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2

aslanenver

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enver
Cihazım
Mi 6
Konular
25
İlk çıktığında aldığım Mİ 6 telefonum var. O günden beri kullanıyorum.

Nasip oldu. Oneplus 6 da var elimde.. ( xda sitesinde portladılar ama hala sorun var. Bir çıksa belki o zaman :) )
Ama hala mi 6 ile devam.

Miui arayüzü vazgeçilmez gibi geliyor..
Ekstra yazılımlara gereksinim olmadan dahili sunduğu ekstra özellikleri yüzünden, ilk tercihimiz cihaz değil de yazılım odaklı oluyor..

Ama Oneplus da çook iyi cihaz onu da belirteyim..
Hız ve stabilte kelimelerinin hakkını veriyor..

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Elimizdeki, evimizdeki teknolojik cihazlarla hemen hemen bedavaya her şeyi yapma imkanını sunacaklar ama karşılığında da bir şey almayacaklar... ;)

Çok iyi niyetli gördüm kendimi... Bedava peynir, fare kapanında olur derler. Bizde bu imkan olsa, her gece milletin evini dikizleriz be... Ne verisi, ne sızdırması??

:D

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
Oneplus 7 pro, 8-256 700 dolar çok iyi fiyat, 6.7 inch olmasiyla birlikte buyuk telefon(mi max 2-3 gibi) sevenlerin tercihi olabilir belkide.
4500 tl civari getiren olursa ve imei tamiri mumkun olursa almayi dusunuyorum.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Oneplus 7 pro, 8-256 700 dolar çok iyi fiyat, 6.7 inch olmasiyla birlikte buyuk telefon(mi max 2-3 gibi) sevenlerin tercihi olabilir belkide.
700 dolar 4.200₺ yapar ve repair işlemi olsa da 4500 ₺'ye kimse satmaz bence...

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Telefon buyuk ama ekran kenarlarindan kurtariyor 162.6 x 75.9mm. max3 ise 176.2 x 87.4. Galaxy note 9 161.9 x 76.4.
Ufs3.0 la voleyi vuruyor bence. Bu telefon olmus bence. Bu ozellikler samsung appleda falan olsa en az 1400 dolar olurdu. Xiaomi de olsaydi 550dolar falan olurdu. 7 pronun cok şık duran samsung edge gibi kenarlari guzel de bana hitap etmiyor benim aklim pro olmayanda kaldi daha cok. Keske sivi sogutma onda da olsaydi ve her ikisinde de kulaklik girisi olsaydi...
Ben her halukarda poco f2 ve redmi k20 leri bekleme taraftariyim.

Üst Alt