Haber OnePlus 7

OnePlus, 7 serisi telefonlari icin 14 Mayis ta duzenleyecegi etkinligin, simdiye kadar duzenledigi en buyuk etkinlik olacagini acikladi. New York, Londra ve Bangalore da eszamanli duzenlenecek etkinlikte 5G destekli OnePlus 7 Pro da tanitilacak.

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
6t icin xda da miui10 rom var ama hemen hemen ayni donanim var zaten. Pek farki olmayacak. Bu telefonlar donanim olarak cok guclu. sizi kesmesi icin ne yapmalari lazim bilemedim :) belki samsung icin miui rom varsa en azindan su gecirmezlik falan olur. bir kac ivir zivir sensor de oluyor onlarda :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir de yanlis anlamazsaniz secenek olarak mi8 e rom modül vs yuklemeye devam edip, üzerine vermeyeceginiz parayla ufak bir geziye falan cikabilirsiniz veya baska bir sey alabilirsiniz
Valla ben de bilemedim hocam benim elimde telefon bozulmazsa kimse de bozulmaz herhalde

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Valla ben de bilemedim hocam benim elimde telefon bozulmazsa kimse de bozulmaz herhalde

İsi bilen adamda bozulmaz telefon. Bozulsa da duzeltir :D
Beni de kasinti tutuyor ama oneplus one i emekliye ayirmaya kiyamiyorum hala. Oneplus boyle bir telefon yaparak kendi ayagina sıkmış resmen :D 4.5 sene dayanmamaliydi. Ben boyle hesaplamamistim :D

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
İsi bilen adamda bozulmaz telefon. Bozulsa da duzeltir :D
Beni de kasinti tutuyor ama oneplus one i emekliye ayirmaya kiyamiyorum hala. Oneplus boyle bir telefon yaparak kendi ayagina sıkmış resmen :D 4.5 sene dayanmamaliydi. Ben boyle hesaplamamistim :D
Aynen hocam telefon dediğin 2 bilemedin 3 yılda bozulur ama bu oneplus maalesef öyle sağlam bir telefon ne diyelim sabır diliyorum size

0quz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Bende mi 8'imi one plus 6t ile değiştirmek isterim yada şöyle söyleyeyim 1-2 hafta 6t kullansam hiç fena olmaz, duruma göre geçiş yapıp yapmayacağıma karar verebilirim. One plus markası için aklıma takılan tek şey, çokça veri sızdırdığı haberi çıktı ve bir çoğu doğrulandı. Açıkçası bu durum beni endişelendiriyor.

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Bende mi 8'imi one plus 6t ile değiştirmek isterim yada şöyle söyleyeyim 1-2 hafta 6t kullansam hiç fena olmaz, duruma göre geçiş yapıp yapmayacağıma karar verebilirim. One plus markası için aklıma takılan tek şey, çokça veri sızdırdığı haberi çıktı ve bir çoğu doğrulandı. Açıkçası bu durum beni endişelendiriyor.
Hepsinde veri sizdirma olayi var merak etmeyin ;) marka yapmiyor varsaysak bile uygulamalar veri sizdiriyor

0quz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Hepsinde veri sizdirma olayi var merak etmeyin ;) marka yapmiyor varsaysak bile uygulamalar veri sizdiriyor

hepsinde veri sızdırma olduğundan şüphem yok ama bu kadar pişkin olunmaz one plus markasının sızdırdığı veriler çok önemli veriler diğer markalarda bu kadar büyük çaplı veri sızdırıldığını düşünmüyorum açıkçası yada çok iyi yapıyorlar açığa çıkmıyor

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
hepsinde veri sızdırma olduğundan şüphem yok ama bu kadar pişkin olunmaz one plus markasının sızdırdığı veriler çok önemli veriler diğer markalarda bu kadar büyük çaplı veri sızdırıldığını düşünmüyorum açıkçası yada çok iyi yapıyorlar açığa çıkmıyor
Cok iyi yapiyorlar. Oneplusin kullanici deneyimi programi wifi verilerini topluyordu. Ortaya cikinca itiraf etmek zorunda kaldilar ve kullanici deneyimi programini varsayilan acik olarak sunmak yerine soruyor simdi. Ayrica wifi verilerinin toplanmadigi iddaa ediliyor. Kotu niyetli kullanmadiklarini. Sadece oxygenosyi gelistirmek icin kullandiklarini soylediler. Belki de dogrudur. Bu kadar acemice yapilmaz bu isler. Ya da yersen :)
Arkadasim var bir tane iphone kullanicisi. Reklamlardan sikayetci. Ya hadi aradigim bir seyin reklami cikiyor onu anladim diyor. Hatta aramayip bir ortamda konustugum bir seyin reklaminin cikmasini bile anladim ama ne aradigim ne konustugum sadece dusundugum seyin reklami nasil cikiyor ya diyor :D

Aliyyyyy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gare
Cihazım
Redmi not 4x
Konular
4
Xiaomi tellerde 0.7-0.9 arası baş sar değeri var. Oneplusda 1.5 -1.7civarı...

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Xiaomi tellerde 0.7-0.9 arası baş sar değeri var. Oneplusda 1.5 -1.7civarı...
Xiaomide cok telefon var kimisi yuksek kimisi dusuk degerli. Bu sar olayi cok konusuldu o yuzden uzun uzun yazmayacagim. Zaten ya bir nesil olarak bu sar dan dolayi patlayacagiz ya da bosuna endiseleniyoruz.

Üst Alt