Rom OneOS [ROM] [Android 10] [MIUI 12.1] [MI 8 SE]

metinkannn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8 se
Konular
0
Arkadaşlar One OS Rom da Tema üst üste bindirme sorununu fark edip çözebilen var mı ?
Örn: Rehberde Ayarlarda filan üst kısımdaki boşluğun fazla yüksek olması nedeni ile bazı yazıların arkada kalması gibi?
Bende sorun yok demeyin muhtemelen farkedemiyorsunuzdur veya önemsememişsinizdir fark edip çözebilen varsa anlatırsa memnun olurum ?
tema bileşenleri kısmında sorun nerde ise örnek durum çubuğu onu varsayılan olarak değiştirin düzel ir

dempo1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi8 SE
Konular
0
merhaba benim bir sorum olacak şuan telefonumda miui12 yüklü tam ekran kullanmaya (kaydırma hareketleri ile ileri geri) çok alıştım bunlarda var mı acaba yoksa sadece sanal tuşlarla mı kullanabiliyoruz

xcodeimam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
Hala kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını alabilir miyim? EU 12.0.2.0'dan geçmeye değer mi? Şarj süresi nasıl? Gözle görülür, kullanımda sorun oluşturan hatalar var mı? Akıcılık vs. ne durumda?

xcodeimam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
EU romda alışmış olduğum birkaç sekme açıkken seçili sekmede ekranın altından sola veya sağa çekerek diğer sekmelere geçiş bunda yok herhalde, nasıl yapabilirim bu özelliği bu romda. Yoksa eu Roma geri döneceğim.

Üst Alt