Rom Oneos rom 21.4.17 Resmi Note 9s CURTANA

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Dün itibariyle yeni sürüm geldi.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ufkraider, ilk mesajı okuyun lütfen. Cevaplar orda.
Mevzu şarj ise miuipro romdan sonra en iyi sarj süresine sahip.

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Yeni sürüm.
21.5.18 oneos özelleştirmeler hala kapalı.

mtolgae

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
11
Özelleştirmeleri bizim telefona da acmadiktan sonra xiaomi.eu dan geçmek için bir sebep yok sanırım.

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Özelleştirmeleri bizim telefona da acmadiktan sonra xiaomi.eu dan geçmek için bir sebep yok sanırım.
Hiç öyle düşünmeyin. Bu rom ile eu nun alakası yok. Sürüm numaralarına bakın. Geliştirici ekip profesyonel. Öyle amatör değil. Özelleştirmeleri koymamalarinin tek sebebi 9s icin miui12.5 taban olmaması.
Ben miuipro kullanıyorum bundada durum aynı. Ama romlar gayet güzel ve akıcı hemde sorunsuz. Öyle amatörler gibi her şeyi hemen roma tıkıştırmıyorlar. Adam ne olduğundan bi haber olduğu sistemi r/w ettim diye yazıyor hiç demiyorki 'bunu 1,5 yıldır dunyada yapan tek geliştirici var o yaptı, bu bir deneysel çalışmadır, repartition sonrası orninal yazılıma geri dönemeyebilirsiniz" tek bir uyarı yok.
Bu yüzden amatör romlar ile tehlike yaşamaktansa miuipro, oneos, miuimix ve eu dışında tanınmış geliştiricilerin romları daha güvenli.

NeaTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nurullah
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
0
Hocam merhabalar adımları tek tek yaptım lakin yüklerken E1001: Failed to flash partition. hatası alıyorum sorun nedir acaba nasıl çözerim.

NeaTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nurullah
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
0
Hocam merhabalar adımları tek tek yaptım lakin yüklerken E1001: Failed to flash partition. hatası alıyorum sorun nedir acaba nasıl çözerim.
orangefox yükleyince sorunum düzeldi sorun yaşayan arkadaşlar olursa orangefox ile denesinler

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Oneos romda ücretli rom kervanına katıldı. Destek verdiği 15 cihaz için aylık toplam 200 euro bağış istiyor. Cihaz başına 10 küsür euro düşecek. Bu rakamı tutturamazsa o cihaza güncelleme vermeyecek. Türkiye'den destek verme imkanı da PayPal yüzünden yok.
Bu şimdilik oldukça düşük bir meblağ ve muhtemelen hesap tutmayacak. Tümden ücretli aboneliğe döneceklerdir yakında.

emre021

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
note7
Konular
0
romu 2 gün boyunca aktif kullandım daha fazla dayanamadan değiştim hocam. Kötü portlanmış romlarda gördüğüm animasyon kasması gibi sorunlar var hocam

Üst Alt