Rom [OFFICIAL] Redmi Note 8/8T - Resurrection Remix OS 8.6.5 [RROS-Q 8.6.5]

bilonemsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
behlul
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
15
hocam hala bu romdamisiniz ve bu Roma Netflix kurabildiniz mi?

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156

bilonemsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
behlul
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
15
ben kurdum kullanıyorum ama netflix çalıştıramadım malesef, dun başıma gelmeyen kalmadı evox kullanıyordum rr kurdum ustune eu kurdum ustune resmi global kurdum sonra hep yedekten dönerek deniyorum diyip rr yi bide temiz kurulum yapayım dedim yok olmuyor ne yaptı isem netflix uygulamasını çalıştıramadım.

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Magisk yüklediniz mi? magiskte ctsprofile false hatası alıyorsanız onu çözümleyebilirsiniz veya widevine sorununuz vardır. widevine için de çeşitli çözümler var forumda hocam
ben kurdum kullanıyorum ama netflix çalıştıramadım malesef, dun başıma gelmeyen kalmadı evox kullanıyordum rr kurdum ustune eu kurdum ustune resmi global kurdum sonra hep yedekten dönerek deniyorum diyip rr yi bide temiz kurulum yapayım dedim yok olmuyor ne yaptı isem netflix uygulamasını çalıştıramadım.

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Apk olarak denediniz mi bende denedim gp de çıkmıyor lakin apk olarak yüklenebilir. Üyeliğim olmadığı için bakamadım

bilonemsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
behlul
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
15
Magisk yüklediniz mi? magiskte ctsprofile false hatası alıyorsanız onu çözümleyebilirsiniz veya widevine sorununuz vardır. widevine için de çeşitli çözümler var forumda hocam
valla aslında bir hata almitorum play store uygulama yok Netflix sitesinde APK buldum kuruluyor ama açılırken desteklenmeyen cihaz diyor. daha ileri gidemedim. gene de ilginiz için teşekkürler hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Apk olarak denediniz mi bende denedim gp de çıkmıyor lakin apk olarak yüklenebilir. Üyeliğim olmadığı için bakamadım
hocam APK olarak yükleniyor ama desteklenmeyen cihaz diyor.

bluewind

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
Selamlar... Telefonum yolda geliyor. Bu telefonu almamın nedeni bir çok custom romunun bulunması. Dolayısıyla xiaomi güncellemeyi biraktığında yoluma custom romlarla devam edebilecek olmam.

Bu benim ikinci akıllı telefonum olacak. İl ki vestel venüs e2 idi. Param fazla olmadığı için almıştım. Ne root oluyor. Ne gücelleme alıyor. Ne de custom rom mevcut.

Yani rom atma işinde acemiyim. Benim aklıma takılan bir kaç soru var. Cevaplarsanız çok makbule geçecek.

1. RR os kurmak istiyorsak daha önceden telefonu rootlamak gerekiyor mu ?

2. Diyelim ki RR os u kurduk. Ve daha sonra tekrar güncel bir sürüm çıktığında telefon kendi içinden OTA ile güncelleme yapıyor mu ?

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Selamlar... Telefonum yolda geliyor. Bu telefonu almamın nedeni bir çok custom romunun bulunması. Dolayısıyla xiaomi güncellemeyi biraktığında yoluma custom romlarla devam edebilecek olmam.

Bu benim ikinci akıllı telefonum olacak. İl ki vestel venüs e2 idi. Param fazla olmadığı için almıştım. Ne root oluyor. Ne gücelleme alıyor. Ne de custom rom mevcut.

Yani rom atma işinde acemiyim. Benim aklıma takılan bir kaç soru var. Cevaplarsanız çok makbule geçecek.

1. RR os kurmak istiyorsak daha önceden telefonu rootlamak gerekiyor mu ?

2. Diyelim ki RR os u kurduk. Ve daha sonra tekrar güncel bir sürüm çıktığında telefon kendi içinden OTA ile güncelleme yapıyor mu ?
Merhaba anladığım kadarıyla Redmi Note 8 alacaksınız hayırlı uğurlu olsun.
1. Rros kurmak için öncelikle telefonunuzun bootloader kilidini açmanız ve ardından recovery için twrp yüklemeniz gerekiyor.
2. Evet güncelleme menüsünden kendisi güncelleme alıyor.

bluewind

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
Merhaba anladığım kadarıyla Redmi Note 8 alacaksınız hayırlı uğurlu olsun.
1. Rros kurmak için öncelikle telefonunuzun bootloader kilidini açmanız ve ardından recovery için twrp yüklemeniz gerekiyor.
2. Evet güncelleme menüsünden kendisi güncelleme alıyor.
Evet Redmi Note 8 siparişi verdim. Cevap için teşekkür ederim.

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
8.6.4 kullanıyorum parmak izi sıkıntım benim yok tabi kernel yavaş şarj ettiği için kernel değiştirdim.
Orijinal kernelinde de parmak izi sorunu yoktu.
Hızlı şarj icin hangi kerneli kullanıyorsunuz ?

Üst Alt