Rom [Official][9 SE] Pixel Experience [25.09.2019]

richu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
Hocam yüz tanıma smart lockda o ekran olayı bende de oluyor sinir bozucu birşey :(

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Hocam yüz tanıma smart lockda o ekran olayı bende de oluyor sinir bozucu birşey :(

rom a pek güvenemedim yinede o yüzden başka havoc crdroid felan deneyecem. birde ekran hareketlerine alıştım tuşlar zor geliyor :) odamı acaba başka menüde ben bulamadım ?

richu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
rom a pek güvenemedim yinede o yüzden başka havoc crdroid felan deneyecem. birde ekran hareketlerine alıştım tuşlar zor geliyor :) odamı acaba başka menüde ben bulamadım ?
O yok hocam keşke olsa :) Gerçi android 10 ile saf Android'e gelecek

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
O yok hocam keşke olsa :) Gerçi android 10 ile saf Android'e gelecek

ben 9 ile geldi zannediyodum olmadığına şaşırmıştım :) neyse bakalım 3 rom var elimde bu gece belki 2 tanesini hızlıca denerim.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Rom cok buglu. Bı cok ozellıkte yok yuz tanıma ekran hareketlerı gibi. Sabah alarmı kapatamadım bırı arayınca acamadım ekran gıttı res atmam gerektı her seferınde. Sebebı parmak ızının aktıf olması imiş :) yanı yüklenecek başka aospler denemek lazım bu romun ısı çok daha

Romda bahsettiğiniz hiçbir sorun yok. China beta 9.7.4 üzerine wipe yaparak kurun romu. Yüz tanıma, parmak izi gayet sağlıklı çalışıyor. 25 Ağustos'tan bu yana kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım. Ekran kararma sorunu falan hep yanlış vendor kurmanızdan kaynaklı.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Romda bahsettiğiniz hiçbir sorun yok. China beta 9.7.4 üzerine wipe yaparak kurun romu. Yüz tanıma, parmak izi gayet sağlıklı çalışıyor. 25 Ağustos'tan bu yana kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım. Ekran kararma sorunu falan hep yanlış vendor kurmanızdan kaynaklı.
kurdum ama düzelmedi. vendor hatasında arama esnasında ses gelmiyor deniyordu öyle olsa ses gelmezdi ayrıca cin beta yada vendor flashladığımız zaman wipe yaparsak vendor hatası veriyor rom u kurmuyor. wipe sız kurulum yaptım yükledi rom u. 500 mb lik fw+vendor vardı onu flashladım xda daki konu sahibide aynı yöntemle kurmuş.

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
Vendor 9.7.4 wipe üstünede romh flashladım hiçbir sorun olmadan 1 hafta kullandım bataryada gayet iyiydi sadeliği cabası..

richu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
Vendor 9.7.4 wipe üstünede romh flashladım hiçbir sorun olmadan 1 hafta kullandım bataryada gayet iyiydi sadeliği cabası..
Batarya olarak en az 7 saat aldım ama ekran kapanma sorunun olduğu için eu betadayim şu an umarım sonraki buildle düzeltilir bu sorun

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
aynı işlemi yapıyorum bi bendemi sorun çıkarıyo bu rom.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
kurdum ama düzelmedi. vendor hatasında arama esnasında ses gelmiyor deniyordu öyle olsa ses gelmezdi ayrıca cin beta yada vendor flashladığımız zaman wipe yaparsak vendor hatası veriyor rom u kurmuyor. wipe sız kurulum yaptım yükledi rom u. 500 mb lik fw+vendor vardı onu flashladım xda daki konu sahibide aynı yöntemle kurmuş.

Dediğim gibi kurduğum günden bu yana hiçbir sorun yaşamadım. Ekran kapanma sorunu da dahil buna. Bir de ekran hareketleri konusunda bu romda zaten ekran hareketleri olmaz çünkü direk pixel arayüzünü hedef alıyor rom. Kişiselleştirilebilir romlarda olur bu tarz özellikler

Üst Alt