Rom [OFFICIAL][11] EvolutionX 5.8 for Mi A3

NemesiS_99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
OnePlus 9 5G
Meslek
Öğrenci
Konular
6
Herkese sağlıklı günler dilerim.
Evolution x 4.6 için uygun GCam nedir bir bilginiz var mı? Stock Rom'da iken verdiği gece çekimi ve kaliteyi bulamadım denediklerim arasında.
Bende parrot'un 7.3 sürümü var bunu deneyebilirsiniz.

yemekten_sonra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Galaxy s4
Konular
2
Herkese sağlıklı günler dilerim.
Evolution x 4.6 için uygun GCam nedir bir bilginiz var mı? Stock Rom'da iken verdiği gece çekimi ve kaliteyi bulamadım denediklerim arasında.
selam telegram da kanal var hocam Mİ A3 I G-CAM isimli, frum kuralları link vermemi engelliyor, bakarsanız en iyi çözümü bulabilirsiniz

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NemesiS_99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
OnePlus 9 5G
Meslek
Öğrenci
Konular
6
EvolutionX 5.6 - 09/04/21

Değişiklik Listesi:

NOT: Android 11 güncellemesini yapanlar indirme kısmından "A11 Fw" yazan linkten indirmeleri gerekmektedir. Güncelleme yapmayan kullanıcılar "A10 Fw" kısmından indirme yapabilirler.

Dsb37

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Mi A3
Konular
0
Stock a11 kullanıyorum çok memnun değilim, batarya ve arayüz hızı nasıldır? Kullananlar varsa memnunlar mı?

Camoka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
Mi A3
Konular
0
Stock a11 kullanıyorum çok memnun değilim, batarya ve arayüz hızı nasıldır? Kullananlar varsa memnunlar mı?
Ben android 10 üzerine evolution x 4.6 kullanıyorum; çok memnunum. Ama 11 üzerine gelen rom nasıldır yorum yapmayayım.

yemekten_sonra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Galaxy s4
Konular
2
dostlar ben yükledim ama eli kolu bağlanmış bir romdan koşmasını umacağımı beklemiyordum. wi-fi bağlantısını sadece bir kere sağlayabildim ki yeniden başlattığımda bunu da kaybettim. zaten android 11 için officall twrp olmadığı için, twrp_11.img flash'lar flash'lamaz stock rom kullanılamaz ve telefon mi logosunda kalıyordu. ilk denediğim aosp rom evolution x 5.6 oldu wi-fi ve çeşitli durduruldu hataları sonrası versiyon düşürerek 5.5.2 versiyonunu denedim ve değişen birşey olmamasıyla birlikte havoc Os 4.3 deneyeyim dedim. hafifti ve hızlıydı ama yine unofficall kigapps yüzünden uygulamalarda kasma ve durduruldu hataları aldım ve wi-fi bağlantısını koptu yediden bağlanasıya kadar öldüm. unutmadan bu romları her yüklediğimde twrp magisk yüklediğim halde kayboldu. bunlar için doğru zaman olmadığına karar vermemle mitools uygulamasıyla yeniden stock android 11 romunu kurdum. tavsiyem en azından resmi twrp recovery çıktığında yedekleme alarak bu maceralara başlayın. çünkü aniden rom değiştirmek zorunda kalıyorsunuz, tercih ettiğini rom ise tamamen şansınıza göre bir performans verecek.

Camoka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
Mi A3
Konular
0
dostlar ben yükledim ama eli kolu bağlanmış bir romdan koşmasını umacağımı beklemiyordum. wi-fi bağlantısını sadece bir kere sağlayabildim ki yeniden başlattığımda bunu da kaybettim. zaten android 11 için officall twrp olmadığı için, twrp_11.img flash'lar flash'lamaz stock rom kullanılamaz ve telefon mi logosunda kalıyordu. ilk denediğim aosp rom evolution x 5.6 oldu wi-fi ve çeşitli durduruldu hataları sonrası versiyon düşürerek 5.5.2 versiyonunu denedim ve değişen birşey olmamasıyla birlikte havoc Os 4.3 deneyeyim dedim. hafifti ve hızlıydı ama yine unofficall kigapps yüzünden uygulamalarda kasma ve durduruldu hataları aldım ve wi-fi bağlantısını koptu yediden bağlanasıya kadar öldüm. unutmadan bu romları her yüklediğimde twrp magisk yüklediğim halde kayboldu. bunlar için doğru zaman olmadığına karar vermemle mitools uygulamasıyla yeniden stock android 11 romunu kurdum. tavsiyem en azından resmi twrp recovery çıktığında yedekleme alarak bu maceralara başlayın. çünkü aniden rom değiştirmek zorunda kalıyorsunuz, tercih ettiğini rom ise tamamen şansınıza göre bir performans verecek.

Ben de sizin gibi epey hırpalandım bu rom işlerinde :) ama android 10 üstüne 4.6 evolution x, en beğendiğim rom ve beni tatmin eden tek rom oldu.

yemekten_sonra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Galaxy s4
Konular
2
Ben de sizin gibi epey hırpalandım bu rom işlerinde :) ama android 10 üstüne 4.6 evolution x, en beğendiğim rom ve beni tatmin eden tek rom oldu.
android 10 üzerinde neredeyse sınırsız kaynak var, ama android 11 ile birlikte kurtarma dosyası olarak bel bağladığımız twrp bir türlü resmi desteğini vermedi. bu yüzden de denemelerimi korkarak yapıyorum. lineageOs rocovery varmış galiba bir de onu deneyesim var.

Camoka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
Mi A3
Konular
0
android 10 üzerinde neredeyse sınırsız kaynak var, ama android 11 ile birlikte kurtarma dosyası olarak bel bağladığımız twrp bir türlü resmi desteğini vermedi. bu yüzden de denemelerimi korkarak yapıyorum. lineageOs rocovery varmış galiba bir de onu deneyesim var.

Tatmin olana kadar denemekte fayda var bence . Düşe kalka öğreniyorsun, ama her defasında aynı heyecan ;)

NemesiS_99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
OnePlus 9 5G
Meslek
Öğrenci
Konular
6
EvolutionX 5.7 06/05/21

Changelog:

NOT: Lütfen indirme kısmında ki bağlantılara dikkat ediniz. Resmi Android 11 güncellemesini kurmayanlar "A10 Fw" kısmından, kuranlar ise "A11 Fw" kısmından indirme yapmaları gerekmektedir.

Üst Alt