Haber Of Of Offf Geliyor! Snapdragon 8 Gen 4 Çok Yakında!

Of Of Offf Geliyor! Snapdragon 8 Gen 4 Çok Yakında!
Qualcomm, 2022’nin sonlarında Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisini tanıtarak etkileyici performans sergilemişti. Şimdi ise Snapdragon 8 Gen 3 ve Snapdragon 8 Gen 4 için çıkan söylentiler ve sızıntılar gündemde. Snapdragon 8 Gen 4′e dair sızıntılara göre, Weibo’da yer alan yeni bir bilgiye göre, kod adı SM8750 olan Snapdragon 8 Gen 4, Qualcomm’un yeni Nuvia çekirdeklerine sahip ilk mobil işlemcilerden...

Kaynak

Okumaya devam et...

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Apple mühendislerinin tasarladığı bir çekirdeğe geçiyor. Bu açıklamalar ile 8 Gen 3 de ölü doğmuş oldu.
Apple işlemci konusunda ağırdan alıyor çünkü rakiplerinden 1 yıl önde gidiyordu bu süre daha da arttı. Bekleyip görmek lazım ancak gerçek bariz şekilde ortada Apple'ın eli kat kat güçlü.

Bu arada Apple tam tersi güç tüketimini azaltma arayışında.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Apple mühendislerinin tasarladığı bir çekirdeğe geçiyor. Bu açıklamalar ile 8 Gen 3 de ölü doğmuş oldu.
Apple işlemci konusunda ağırdan alıyor çünkü rakiplerinden 1 yıl önde gidiyordu bu süre daha da arttı. Bekleyip görmek lazım ancak gerçek bariz şekilde ortada Apple'ın eli kat kat güçlü.

Bu arada Apple tam tersi güç tüketimini azaltma arayışında.
Bence bu iyi bir şey. Macbook M2 var bende. En son ne zaman şarj ettiğimi hatırlamıyorum. Ben oyun oynayan birisi değilim o yüzden uzun pil ömrü benim gibi kişiler için daha iyi :)

Üst Alt