Rehber Number Fixer Uygulaması ve Kullanımı

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Çalışıyor tebrikler

ysntsc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ysn
Cihazım
Poco F5
Meslek
Grafiker
Konular
25
bu uygulama nekadar güvenli google Play'den kaldırılma sebebi nedir ?
uygulamayı bende kullandım bazı kişilerde whatsapda fotoğrafım gözükmemeye başladı yine whatsappdan benim için millete xx kişisinin güvenlik kodu değişti mesajları gitmiş

Nethernet

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
mi8
Konular
8
Tesekkurler hocam

hanol

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hanol
Cihazım
redmi note 7
Meslek
esnaf
Konular
1
teşşekkür ederim

Selim ÇAYIR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selim ÇAYIR
Cihazım
Redmi Note 7 64
Konular
1
Merhabalar, bu bölümü inceledim, en başta mesajlarda isim ve numara olayı ile başlamış. Benim sorunum ile aynı gibi duruyor ama ben yine de yazayım. Sorun şu redmi note 7 aldığımda yedek rehberi vcf formatında redmi telefona aktardım, ancak rehberde kişilerin numaraları 053-7X - XXXXX şeklinde yazdı. Defalarca denedim ama hep aynı gösterdi. Yeni kayıt yaptığımda olmuyor yani kayıt normal görünüyor. Şimdi de yeni redmi note 9 pro aldım rehberi ona aktardım yine aynı. Kişiyi düzenle ye girip elle düzeltip kayıt edince sorun yok ama yaklaşık 900 kişi.
Şimdi bu program rehberde ki tüm numaraları +90537 XXX XX XX bu formata mı çevirecek? +9 olmadan düzeltme imkanı yok mu? Bu telefonların tamamının rehber düzeni aynı mı?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Merhabalar, bu bölümü inceledim, en başta mesajlarda isim ve numara olayı ile başlamış. Benim sorunum ile aynı gibi duruyor ama ben yine de yazayım. Sorun şu redmi note 7 aldığımda yedek rehberi vcf formatında redmi telefona aktardım, ancak rehberde kişilerin numaraları 053-7X - XXXXX şeklinde yazdı. Defalarca denedim ama hep aynı gösterdi. Yeni kayıt yaptığımda olmuyor yani kayıt normal görünüyor. Şimdi de yeni redmi note 9 pro aldım rehberi ona aktardım yine aynı. Kişiyi düzenle ye girip elle düzeltip kayıt edince sorun yok ama yaklaşık 900 kişi.
Şimdi bu program rehberde ki tüm numaraları +90537 XXX XX XX bu formata mı çevirecek? +9 olmadan düzeltme imkanı yok mu? Bu telefonların tamamının rehber düzeni aynı mı?

Evet, bu uygulama rehberinizdeki tüm numaraları +905xxxxxxxxx şeklinde düzenleyecek.

Hayır, tüm telefonların rehber düzeni aynı değil. Kendi cihazımda 05xxxxxxxxx şeklinde kaydettiğim numara 0 5xx xxx xx xx şeklinde görünüyor.

Selim ÇAYIR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selim ÇAYIR
Cihazım
Redmi Note 7 64
Konular
1
Evet, bu uygulama rehberinizdeki tüm numaraları +905xxxxxxxxx şeklinde düzenleyecek.

Hayır, tüm telefonların rehber düzeni aynı değil. Kendi cihazımda 05xxxxxxxxx şeklinde kaydettiğim numara 0 5xx xxx xx xx şeklinde görünüyor.
Teşekkür ederim. Sorunum uygulama ile ilgili değil. Uygulama sorunumu çözmedi. Ayrıca tüm Xiaoimi telefonlarda aynı mı demek istedim. Yeni kayıtlarımı zaten normal gösteriyor. Yani telefona elle kişi ekleyince normal. Sadece aktardıklarım yazdığım gibi sıkıntılı. Saygılar.

rastgelsin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Elinize sağlık, ancak bu benim sorunumu düzeltmedi ne yazık ki.

Cevahir7

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cevahir
Cihazım
mi 8
Konular
0
Selamlar,

xiaomi mi 8 kullanıyorum. bu problem bende var, numaraların başına +9 koyunca düzeliyor dediğiniz gibi fakat program storeden kaldırılmış. alternatif bir yöntem var mıdır?

diğer bir problemi ise yeni aldığımız mi 10 lite de yaşıyoruz. rehberde kayıtlı olan kişiyi ismiyle aradığımızda getirmiyor fakat orada var aslında isim, sayfayı aşağıya indirerek olduğu yerde bulabiliyoruz. bunu nasıl çözebiliriz?

Üst Alt