Rehber Number Fixer Uygulaması ve Kullanımı

Memocal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
ixaomi 5plus
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Bugünümü tamamen buna ayarladım sonunda buldum derken aynı sorun devam edince allak sullak oldum. Tek çare telefonumdaki tam numaraları bilgisayarıma kaydedip ordan tüm listeyi tekrar telefonuma aktarmak olacak. Yine de yardımcı olmak için yol yöntem gösteren Cantara rumuzlu arkadaşa çok ama çok teşekkür ederim. Allah kendisinden razı olsun.

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
rehber sorunu yaşayan android one sahibi kullanıcılar da bu programı denesinler, teşekkürler hocam hi~~

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
rehber sorunu yaşayan android one sahibi kullanıcılar da bu programı denesinler, teşekkürler hocam hi~~
Sadece sorun yaşayanlar değil, herkes rehberdeki kayıtların önüne +90 eklesin, şayet yabancı ülkelerde bulunan rehber kayıtları var ise onların önüne de o ülkenin kodunu + dan sonra yazmayı unutmasınlar.

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
Sadece sorun yaşayanlar değil, herkes rehberdeki kayıtların önüne +90 eklesin, şayet yabancı ülkelerde bulunan rehber kayıtları var ise onların önüne de o ülkenin kodunu + dan sonra yazmayı unutmasınlar.
elbette hocam herkes yapabilir, ben forumda sorun belirten arkadaşlar ve bu sorunu yaşayanlar için önermiştim, Xiaomi Mi A1 Rehber Sıkıntı, Telefon numaralarin çift gözükmesi, inşallah onların sorunlarına da çözüm olur, çünkü benim önerdiğim ve sorunumu çözen uygulaması ile sorunlarını çözemeyenlerde vardı

Memocal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
ixaomi 5plus
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Telefonumu fabrika ayarlarına getirdim her şey silindi gitti ama sorun aynı duruyor.

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Telefonumu fabrika ayarlarına getirdim her şey silindi gitti ama sorun aynı duruyor.
Gerek sıfırlama ve gerekse rom yükleme veya her hangi bir nedenle telefonla oluşan arızalardan dolayı en önemli kayıp Telefon Rehberi ve telefona yüklenmiş olan(SD kart'a yüklenmemişse) fotoğrafların kaybolması büyük bir sıkıntıya ve kayba yol açıyor.

O yüzden de;
Rehber ve diğer lazım olan ne varsa belirlenecek belli aralıklarla dışarı bir ortama aktarılmasında büyük yararlar var.
Böyle olduğu halde de ihmal edilerek kaybedilen ve sonrasında yerine konulmak için çok uğraşılan verilerin başında geliyor.

Memocal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
ixaomi 5plus
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Servise göndermekten başka yol gözükmüyor. Serviste sorun çıkmaz inşallah. Telefonu bu yaz Temmuz ayında hepsiburadadan almıştım yani garantisi yeni.

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Zaten +90 olarak kayıt ediyorum :) miui'da mı sorun yoksa Mi A serisinde de var mı?

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular