Yardım Note 9s stabil rom arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HCAREK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 9S
Konular
4
Merhaba redmi note 9s 128/6 telefonuma stabil rom arıyorum bulduğum en stabil rom
V11.0.8.0.QJWINXM hindistan romu
Hindistan olma sebebi Google in uygulamalarını kullanmak istemiyorum ve romu mifirm den yükleyeceğim güvenilir mi?
önerebileceginiz başka rom varsa da söyler misiniz??

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Redmi Note 9S ait kısımda Global olarak tüm rom konuları yer almaktadır.

ahmetakif616

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Akif
Cihazım
Redmi 8
Konular
36
Merhaba redmi note 9s 128/6 telefonuma stabil rom arıyorum bulduğum en stabil rom
V11.0.8.0.QJWINXM hindistan romu
Hindistan olma sebebi Google in uygulamalarını kullanmak istemiyorum ve romu mifirm den yükleyeceğim güvenilir mi?
önerebileceginiz başka rom varsa da söyler misiniz??
Kesinlikle eu 12.0.2 öneririm en iyi ve stabil çalışan eu versiyonu bence ben dayanamayıp sonraki sürümlere ge geçsemde

davi07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Davut
Cihazım
9s
Konular
0
Uzak ara en iyisi ve sorunsuzu miuipro(ücretli)
İkinci oneos (offical)
Üçüncü miuimix (offical)
Geri kalanlar birbirinin aynı zaten.

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
Peki Ressurection Remix ROM nasıl? Çok övülüyordu bu ROM

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
BugategAyas, dotos diye bir rom var sadece gerekli özelleştirmelerin olduğu gerçekten üzerinde çalışılmış pil ve oerformans odaklı gayet güzel bir aosp rom. Ekipten birine şu özelleştirme neden yok bu neden yok diye sormuşlardı, dediki "varolan bütün özelleştirmeleri roma dolduralım mı yani, çorba mı olsun?"
Evet böyle bir rom var içinde android için custom rom gruplarınca geliştirilen her özelleştirme ama hepsi var. RRemix rom. Sanırım bir rekor sahibi. Geliştiricisi bir Türk ama özelleştirmeler ne yazıkki ingilizce. Daha öncede yazılmıştı sağlam laf sokmalar olmuştu. :) " sen ingilizce bilmiyorsan ne yapalım, iki ayarı anlamadınmı vs" halbuki bir yaptığın ayar bir diğerini etkiliyor birini yaparken biri bozuluyor. Ben kullanamadım bile. Bir bildirim paneli için atıyorum yirmi ayrı ayar olurmu, oluyormuş.
Kısaca içinde herşeyin ama herşeyin olduğu bana göre kullanması zor bir rom RR ve pilden çok performans odaklı olduğu için bana hiç hitap etmedi. Ama beğenenler vardır. Yanlız bildiğim kadarıyla note serisi için offical bir rom değil, yani o çuvalla özelleştirmenin hiçbirinin doğru çalışma garantisi yok.
Miui tabanlı romlar için yukarıda yazmıştım zaten. Aosp romlarda ise şu an için en sorunsuzu Evolution x. Offical olarak destekleniyor, hatalar ile ilgili çalışılıyor ve güncelleniyor.

akarrrugur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğur
Cihazım
redmi note 9s
Konular
1
BugategAyas, dotos diye bir rom var sadece gerekli özelleştirmelerin olduğu gerçekten üzerinde çalışılmış pil ve oerformans odaklı gayet güzel bir aosp rom. Ekipten birine şu özelleştirme neden yok bu neden yok diye sormuşlardı, dediki "varolan bütün özelleştirmeleri roma dolduralım mı yani, çorba mı olsun?"
Evet böyle bir rom var içinde android için custom rom gruplarınca geliştirilen her özelleştirme ama hepsi var. RRemix rom. Sanırım bir rekor sahibi. Geliştiricisi bir Türk ama özelleştirmeler ne yazıkki ingilizce. Daha öncede yazılmıştı sağlam laf sokmalar olmuştu. :) " sen ingilizce bilmiyorsan ne yapalım, iki ayarı anlamadınmı vs" halbuki bir yaptığın ayar bir diğerini etkiliyor birini yaparken biri bozuluyor. Ben kullanamadım bile. Bir bildirim paneli için atıyorum yirmi ayrı ayar olurmu, oluyormuş.
Kısaca içinde herşeyin ama herşeyin olduğu bana göre kullanması zor bir rom RR ve pilden çok performans odaklı olduğu için bana hiç hitap etmedi. Ama beğenenler vardır. Yanlız bildiğim kadarıyla note serisi için offical bir rom değil, yani o çuvalla özelleştirmenin hiçbirinin doğru çalışma garantisi yok.
Miui tabanlı romlar için yukarıda yazmıştım zaten. Aosp romlarda ise şu an için en sorunsuzu Evolution x. Offical olarak destekleniyor, hatalar ile ilgili çalışılıyor ve güncelleniyor.
dotos deneme yaptım. akıcılık stabilite ve en önemlisi arayüz muazzam. ekran süreside 9 saat civarı veriyor. ekran süresi a11e göre çok iyi.(note 9s)

AdemBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
note 9s 128 gb
Meslek
Muhasebe Yönetici
Konular
42
Uzak ara en iyisi ve sorunsuzu miuipro(ücretli)
İkinci oneos (offical)
Üçüncü miuimix (offical)
Geri kalanlar birbirinin aynı zaten.
miuipro ücretli sürümünü nasıl temin ede bilirim yada ücretsiz deneme şansımız var mı ? nasıl nereden ulaşırım baya övüldü rom .

o kadar rom denedim port veya stabil ama gene eu dönüş yaptım eu stabil rom kullanıyorum

redmi5plus

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
104
2 aydır 12.5 bekliyorum

gimmeluck

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
mi5
Konular
38
Redmi Note 9S ait kısımda Global olarak tüm rom konuları yer almaktadır.

hocam merhaba,
12.5 alacaklar listesinde bu telefon var mıydı acaba? hoş Android11 stabili bile çıkmış zaten de.

dubai dönüşü bu ahfta poco x3 aldım ve bire de bu telefonu alayım diyorum,
seçim şansım pek yok zira imei tamiri olmayanları liste dışına aldım, note10s gibi mediatekleri( EU rom çıkmıyor onlara) liste dışına aldım,

ve elimde sadece birkaç seçenek kaldı uygun fiyatlı ve kısmen yeni olarak.

poco x3 nfc
note9s
note9 pro ama bu tel pahalı şu anda dubaide.

başka yok... model kalmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt