Sohbet Note 9s ekran süresi

Cezzar_tr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
19

Cezzar_tr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
19
10 dk içinde 3% gitmesi normal birşey değil bencede

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
O misal yani örnek , birebir aynısı degil . Gerçek olan şu eskiden 15 saat ekran alırken şuan 10-11 saat alıyorum

Elsoy2001

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Elsoy
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
10
O misal yani örnek , birebir aynısı degil . Gerçek olan şu eskiden 15 saat ekran alırken şuan 10-11 saat alıyorum
15 saat hiç almadım ekran hep ortanın bir üstü kullandım sadece wp insta YouTube 13 saat flan oldu miui 11de, dün ama böyle bir ekran süresi aldım bayada zorlamışdım bluetooth la falan ve Azerbaycan dakı durumla alakalı vpn kullanıyorum hep
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Cezzar_tr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
19
15 saat hiç almadım ekran hep ortanın bir üstü kullandım sadece wp insta YouTube 13 saat flan oldu miui 11de, dün ama böyle bir ekran süresi aldım bayada zorlamışdım bluetooth la falan

Bende YouTube Instagram edge de takıldım hep . Standart 14 -15 saat alıyordum . Aradaki fark bende çok hissedilir oldu dogal olarak.

2g + wifi de takıldım hep

Elsoy2001

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Elsoy
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
10
Bende YouTube Instagram edge de takıldım hep . Standart 14 -15 saat alıyordum . Aradaki fark bende çok hissedilir oldu dogal olarak.

2g + wifi de takıldım hep
Ben memnunum diye bilirim ama diğer cihazlara bakınca gün içerisinde hiç beni kötü bırakmadı

EMPYRİUM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk As
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
10
Miui 11 de 11-12 saat ekran süresi alıyordum ki bu oyunlarla birlikte yoğun denilebilecek kullanımlardı gene ama arama, mesajlaşma, wp,sosyal medya arada bir haber vs 15-16 saat net. Miui 12 globalde çuvalladım şimdi revos yükledim iyi gibi iyice deneyimleyeceğim tabiki. Revos denenilebilir belki yurtdışıysa cihaz. Fakat Miui 12 de ne yazık ki Miui 11'e göre Android Sistem kullanımında devasa bir fark var ve buda bataryayı sömürüyor resmen benim gördüğüm o yoksa arayüz, hız ve stabilite iyi ama ekran süresinden feragat etmek bilemiyorum. Şimdi garantili alan ve hiç yoktan bizim gibi en azından azda olsa işi bilmeyen adam bununla nasıl uğraşsın ki uğraşmakta zorunda değil umarım çözer şu işi Xiaomi ilk deneyimim ama genede kötü diyemiyorum baştan yargılamak olmaz benim açımdan.

Elsoy2001

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Elsoy
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
10
Miui 11 de 11-12 saat ekran süresi alıyordum ki bu oyunlarla birlikte yoğun denilebilecek kullanımlardı gene ama arama, mesajlaşma, wp,sosyal medya arada bir haber vs 15-16 saat net. Miui 12 globalde çuvalladım şimdi revos yükledim iyi gibi iyice deneyimleyeceğim tabiki. Revos denenilebilir belki yurtdışıysa cihaz. Fakat Miui 12 de ne yazık ki Miui 11'e göre Android Sistem kullanımında devasa bir fark var ve buda bataryayı sömürüyor resmen.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
Yok ben de yurt içi baküden aldım ki bence gerek yok daha ilk güncelleme deyiz note 9 da olan sorunları görünce şükür ediyorum))

EMPYRİUM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk As
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
10
Yok ben de yurt içi baküden aldım ki bence gerek yok daha ilk güncelleme deyiz note 9 da olan sorunları görünce şükür ediyorum))

Benim ilk cihazım hocam dolayısıyla miui 10 yada 9 daki performansları bile bilemiyorum eski cihazların kıyaslamayı anca miui 11 ile yapabiliyorum cihaz 11 le geldiği için 12 çok iyi bu arada arayüz,stabilite olarak ama ekran süresi düştü baya

Cezzar_tr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
19
Miui 11 de 11-12 saat ekran süresi alıyordum ki bu oyunlarla birlikte yoğun denilebilecek kullanımlardı gene ama arama, mesajlaşma, wp,sosyal medya arada bir haber vs 15-16 saat net. Miui 12 globalde çuvalladım şimdi revos yükledim iyi gibi iyice deneyimleyeceğim tabiki. Revos denenilebilir belki yurtdışıysa cihaz. Fakat Miui 12 de ne yazık ki Miui 11'e göre Android Sistem kullanımında devasa bir fark var ve buda bataryayı sömürüyor resmen benim gördüğüm o yoksa arayüz, hız ve stabilite iyi ama ekran süresinden feragat etmek bilemiyorum. Şimdi garantili alan ve hiç yoktan bizim gibi en azından azda olsa işi bilmeyen adam bununla nasıl uğraşsın ki uğraşmakta zorunda değil umarım çözer şu işi Xiaomi ilk deneyimim ama genede kötü diyemiyorum baştan yargılamak olmaz benim açımdan.
Benim mia1 mi a2 lite mi 8 lite ve 9s yani 4. Deneyim. Şöyle söyleyeyim ya aldığında sorun olmaz sonradan bozar yada kutudan aldıgında sorun olur bir kaç yıl sonra düzelir. Misal mi 8 liteyi aldıgımda batarya sorunu vardı herkeste olduğu gibi , 1.5 yıl bize böyle kullandırdılar sonra uptade geldi batarya aşındıgı halde uptade ile nispeten düzeldi ama artık az çok cihazın batarya eskidi sonuçta. Yani 1.5 yıl bekletti . Şimdi note 9s aldım sırf batarya dayanımı için takoz denilebilecek cihazı aldım herhangi yazılım sorunu da çıkmadı ta ki bu uptade ye kadar. Yine Xiaomi klasiği olarak içine etmiş. 2-3 animasyon için kim takoza katlanır ben bu cihaza bataryası için katlanıyordum . Şimdi %30-35 fark var . Bir daha Xiaomi mi asla

Üst Alt