Yardım note 9s bluetooth kulaklık sesnin az gelmesi

Saint42

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi note 5 pr
Konular
3
s.a arkadaşlar daha önce redmi note 5 pro kullanıcısı idim level bluetooth kulaklık kullanıyordum ses muhteşemdi hatta tek kulaklıkta ses çok yüksek geldiği için kısıyordum ancak note 9s geçmiş bulunmaktayım aynı kulaklıktan dehşet verici şekilde sesi az gelmekte öyleki öncden tek tarafla sesi kısarken şimdi her ikisini takıp son sese almam rağmen karşıdakine 10 defa ne demem gerekiyor kapalı mekanda bile ses zor anlaşılıyor başka cihazlarda herhangi bir sorun yaşamıyorum bu sorunu nasıl aşacağız bir cevap bulamadım.

Saint42

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi note 5 pr
Konular
3
samsung level u kullanmaktayım uzun zaman oldu kullanmaya başlayalı pragramı var o bir yana kendi tuşlarından da yükselttim olmadı daha önce note 5 pro da böyle sıkıntım yoktu 9s geçtikten sonra oldubaşka cihazlarda gümbür gümbür çalıyor.

Oyla:

betlisli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan kara
Cihazım
red mi 3s
Konular
24
Sorun tlfnda değil bende aptx marka Bluetooth kullandım ondada oyleydiy çözüm ise sağ kulaklığa iki sefer hizli tiklayacaksin her çift tiklayisinda ses artar sola tıkladığında ses kısılır
Msjda yazdığımı denedin mi aynı sorunu ayni tlfnda bende yaşadım ve çözümü o şekilde yaptım

Oyla:

Saint42

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi note 5 pr
Konular
3
denedim kardeşim ama aynı güncelleme gelirse ne ala gelmezse kulaklığı ya atarım ya satarım zaten silikon bölü lerinin her tarafı kırıldı japonla yapıştırdım üzüldüğüm nokta hangi markayı alırsanız alın Bi ton para döküyorsunuz ama karşılığını alamamak üzüyor.

Oyla:
Üst Alt