Yardım note 9s bluetooth kulaklık sesnin az gelmesi

Saint42

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi note 5 pr
Konular
3
s.a arkadaşlar daha önce redmi note 5 pro kullanıcısı idim level bluetooth kulaklık kullanıyordum ses muhteşemdi hatta tek kulaklıkta ses çok yüksek geldiği için kısıyordum ancak note 9s geçmiş bulunmaktayım aynı kulaklıktan dehşet verici şekilde sesi az gelmekte öyleki öncden tek tarafla sesi kısarken şimdi her ikisini takıp son sese almam rağmen karşıdakine 10 defa ne demem gerekiyor kapalı mekanda bile ses zor anlaşılıyor başka cihazlarda herhangi bir sorun yaşamıyorum bu sorunu nasıl aşacağız bir cevap bulamadım.

lostwisdom

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
note 9s
Konular
9
global rom harici diğer tüm romlarda var o sıkıntı, viper4android kurmak en kolay çözüm

Oyla:

Saint42

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi note 5 pr
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benimki de global bildiğim kadarıyla.

Oyla:

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
s.a arkadaşlar daha önce redmi note 5 pro kullanıcısı idim level bluetooth kulaklık kullanıyordum ses muhteşemdi hatta tek kulaklıkta ses çok yüksek geldiği için kısıyordum ancak note 9s geçmiş bulunmaktayım aynı kulaklıktan dehşet verici şekilde sesi az gelmekte öyleki öncden tek tarafla sesi kısarken şimdi her ikisini takıp son sese almam rağmen karşıdakine 10 defa ne demem gerekiyor kapalı mekanda bile ses zor anlaşılıyor başka cihazlarda herhangi bir sorun yaşamıyorum bu sorunu nasıl aşacağız bir cevap bulamadım.

Geliştirici seçeneklerinde "Mutlaka sesi devre dışı bırak" seçeneğini aktif edin.

Oyla:

Saint42

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi note 5 pr
Konular
3
denedim sadece bir çözüm buldum kendim geliştirici seçeneklerden bluetooth sekmesinde sanırsam kodlama adı olarak aac geçiyor çektiğimde bir tık daha iyi oluyor ancak bu ayarı sabit kılmıyor anlamadığım şekilde belli bir zaman sonra eski ayarlar yükleniyor sanırsam güvenlik kısmından optimize ettiğimde ayarları orjinale çekiyor. ayrıca cvp için teşekürler.

Oyla:

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
denedim sadece bir çözüm buldum kendim geliştirici seçeneklerden bluetooth sekmesinde sanırsam kodlama adı olarak aac geçiyor çektiğimde bir tık daha iyi oluyor ancak bu ayarı sabit kılmıyor anlamadığım şekilde belli bir zaman sonra eski ayarlar yükleniyor sanırsam güvenlik kısmından optimize ettiğimde ayarları orjinale çekiyor. ayrıca cvp için teşekürler.
Evet o ayarlar sabit. değiştirseniz bile geri geliyor. Kulaklık Aptx destekli olsa belki daha iyi olurdu. Bende Aac destekli kulaklık kullanıyorum. Sesi çok ama nedense bağlantı çok verimli değil.

Oyla:

Saint42

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi note 5 pr
Konular
3
normal şartlarda level u aptx geçiyor bluetooth kısmında note 5 pro kullanırken zangır zangır ses gelir yarıya kısardım note 9s geçtim kulaklığı kırma noktasına geldim.

Oyla:

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
normal şartlarda level u aptx geçiyor bluetooth kısmında note 5 pro kullanırken zangır zangır ses gelir yarıya kısardım note 9s geçtim kulaklığı kırma noktasına geldim.
Aptx olmasına rağmen aac olarak mı görüyor?

Oyla:

Saint42

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi note 5 pr
Konular
3
hocam normal hiç bir ayar yokken aptx olarak yüklü şekilde geliyor gelişmiş seçeneklerden kodlamayı aac yada sbc seçtiğimde aac yada sbc olarak gözüküyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-09-24 at 11.44.49.jpeg
    WhatsApp Image 2020-09-24 at 11.44.49.jpeg
    33,6 KB · Görüntüleme: 13
Oyla:

betlisli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan kara
Cihazım
red mi 3s
Konular
24
Sorun tlfnda değil bende aptx marka Bluetooth kullandım ondada oyleydiy çözüm ise sağ kulaklığa iki sefer hizli tiklayacaksin her çift tiklayisinda ses artar sola tıkladığında ses kısılır

Oyla:
Üst Alt